Avon

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Avon

Ta tema vsebuje 10 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of rabarbara rabarbara 7 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Uporabljate kaj Avon? mene sicer nikoli ni navduševal, sploh ne ta kataloška prodaja. Ampak kake stvari imajo pa fajn.

Zdaj sem si naročila Marimekko for Avon blush (je že slikca v temi o blushih, Arabian glow paletko (jo bom še enkrat poslikala), zraven sem pa dobila tole 8in1! paletko. pa mi je kar všeč. Senčke so sicer zelo svetle, očitno bolj slabo pigmentirane, ampak fino mlete in rožnata mi je včeraj (ob uporabi CS Eye poxy primerja) zdržala cel dan

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz avona ne uporabljam, ker nisem bila z nobeno stvarjo zares zadovoljna. Imela sem njihove kroglice za obraz, pa sem jih dala naprej ker so se mi zdele slabo pigmentirane, eno njihovo maskaro (se ne spomnim imena) ki mi je bila katastrofa :mistake: , njihov dvojcek senck (edine sencke po katerih sem dobila prav alergijo na vekah), si pa zelim sporbat njihov tuš za oči, ker je baje super

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

meni sta pa Arabian glow in Marimekko paletki res fantastični! Včeraj sem Arabian glow uporabila za oči in se je super obnesel in tut zdržalo je vse skupaj cel dan

Marimekko blush me je pa itak čisto navdušil. Tako s podobo kot tudi učinkom

tale paletka pa…je kr ok za kombiniranje, ampak se pa ne čudim, da jo talajo zraven kot darilo :)

js sem imela od Avona zgolj še eno Mousse senčko, ki je bila sama sicer skoraj prozorna, se je pa ok obnesla za podlago drugim senčkam in pa En trojček senčil, ki je bil še kr ok

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz imam:
    – en metalic roza glos, ki mi je v redu
    – Schock černo maskaro, ta je zame fantastična, ker super loči trepalnice
    – highlither kroglice, so tako tako
    – eno senčko v prahu (vijolično), ki jo moram poiskati in spet kdaj v MU vključit, ker mi je tudi OK
    – imela sem njihove lake za nohte (sem vse dala naprej sestri, sama obdržala le enega, ki ga pa še nisem probala) :scared:
    – pa imam tudi eno barvico za obrobo ustnic, ki jo uporabim sem pa tja, je pa dobra

Verjetno sem še kaj imela, pa se sedaj ne spomnim, se pravi, da mi ni ustrezalo.

Imela sem vzorček tega njihovega ta novega primerja za make up, pa mi ni bil nič posebnega in sem dala tudi sestri za probat. Jaz sem ga uporabila 2 x pa ni bilo učinka.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@amisa wrote:

jaz avona ne uporabljam, ker nisem bila z nobeno stvarjo zares zadovoljna. Imela sem njihove kroglice za obraz, pa sem jih dala naprej ker so se mi zdele slabo pigmentirane, eno njihovo maskaro (se ne spomnim imena) ki mi je bila katastrofa :mistake: , njihov dvojcek senck (edine sencke po katerih sem dobila prav alergijo na vekah), si pa zelim sporbat njihov tuš za oči, ker je baje super

Boš napisala v Kozmetovigilanco.. :flirt1:

@nati wrote:

Marimekko blush me je pa itak čisto navdušil. Tako s podobo kot tudi učinkom

Jaz nisem želela nasesti na podobo :cool: …če je tudi učinek dober, pa bom mogoče res naročila..

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ja js sem definitivno nasedla na podobo, ker mi je res čudovita :) ampak sem upala, da bo ob takšni ceni tut učinek ok in je res super. Tak lep shimmer ima, je rdečilo (če uporabiš vse barve) ali HL če uporabiš samo svetlega. Mene je res navdušil

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tnx za info :) ..sem že gledala TUKAJ in res zgleda super..tako da sem že kar blizu temu, da podležem :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Res mislim da ti ne bo žal :) je pa s tem swatchem tako – prvi se skorajda ne pozna, ker ga blush čopič ne doseže (pomoje je fajn samo za HL pod obrvjo), drugi in tretji odtenek se za Blush zmešata skupaj in je fajn da je trojkica tako majhna, ker se je hitro preveč prime na čopič

sama dvojka je pa fantastična tudi kot sam HL, se fuuul lepo šajna

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Bom še semle prilepila tale swatch, da bo vse pospravljeno na kup :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Je tukaj katera iz Lj clanica Avona in bi mi bila pripravljena nekaj narocit?

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Sem v zadnjem katalogu videla, da ima tudi Avon sedaj mineralna ličila, pa me zanima, če ima katera kaj od teh in kakšne so kaj izkušnje?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico