AVON – Planet SPA Hranilna maska za lase z olivnim oljem

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Maske, olja in tretmaji za lase AVON – Planet SPA Hranilna maska za lase z olivnim oljem

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lena Lena 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Ena izmed mojih najljubšim mask za lase, ki pa si jo privoščim le vsake toliko časa. Redna cena za 20ml je namreč 14eur, kar je asolutno preveč, v akciji pa iz linije lahko dobiš 2 izdelka za 10eur (kar pomeni 5eur za eno masko) – to se pa že splača :)

Meni ta maska lepo nahrani lase, in jih ne oteži (kar je zelo pomembno zame), in čudovito diši. Porabi se je malo, traja pa 200ml zelo dolgo

Nina, kakšne se ti zdijo sestavine te maske:
    aqua, stearyl alcohol, cetearyl alcohol, cetyl alcohol, olea europaea (olive) oil, behentrimonium chloride, stearamidopropyl dimethylamine, hydrogenated olive oil, parfum, phenoxyethanol, dimethicone, hydroxyethylcellulose, quaternium-18, glutamic acid, methylparaben, dicetyldimonium chloride, glycolic acid, amodimethicone, propylparaben, olea europaea (olive) leaf extract, olea europaea oil unsaponifiables, dimethiconol, isopropyl alcohol, benzophenone-3, c11-15 pareth-7, c12-16 pareth-9, glycerin, panthenol, trideceth-12, propylene glycol, alcohol denat, phytantriol, cl 15510, cl 19140, cl 42090.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine se mi ne zdijo najboljše – bom nekaj več o sestavini behentrimonium chloride napisala pod Posamezne sestavine kozmetičnih izdelkov…uporablja se kot konzervans v max. količini 0.1%, lahko pa se uporablja tudi za druge namene v višjih koncentracijah – narejenih je bilo nekaj študij glede varnosti in iritacij – pri večjih procentih vsebnosti so poleg kožnih bile še posebej izpostavljene možne očesne iritacije.
    V tem izdelku se mi zdi zelo možno, da je behentrimonium chloride uporabljen za druge namene kot konzervans.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hvala Nina :thumbsup: bom z zanimanjem prebrala tvoj prispevek

čeprav tale maska je po učinku res fajn…bom pa pazila, da slučajno ne pride v stik z očmi, nanašam jo pa tako ali tako predvsem na lase, lasišču se vedno izogibam

Profile photo of ally
    ally
    Član

Meni je tale bila tudi všeč :yes:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Meni pa ta maska naredi take čudne slamnate in puste lase.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Meni pa ravno ta maska da tisto ravnotežje med mehkimi, nahranjenimi lasmi in neobteženimi in nemastnimi

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Dokaj dobra maska, vsaj kar se tiče končnega rezultata na laseh, vendar nič posebnega. Se najde dosti boljših mask za lase za manj denarja.

Moja ocena: 3

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico