AVON – Nailwear Pro

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte AVON – Nailwear Pro

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Avon laki za nohte. Na voljo v več različnih odtenkov.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Nad Avonovimi laki sem popolnoma navdušena. Imam jih več kot v desetih različnih barvah. Nekaj jih imam še iz stare kolekcije, a mi je prenovljena veliko bolj všeč. Imajo pestro izbiro barv. Stekleničke so oglate, kar mi je zelo všeč, ker tako zavzamejo manj prostora. Vsebina je 12ml. Čopič je sploščen, a ne preveč širok. Z nanašanjem ni nobenih težav, večina je polnoprekrivnih z dvema slojema. Tudi sušijo se hitro, a vseeno nanesem še hitrosušeči nadlak. Cena je malo čez 5€, vendar imajo vedno neke akcije, kjer ga lahko kupiš skoraj za polovico manj. Nakup bom vsekakor ponovila. :thumbsup:

5/5

Profile photo of nikkitita
    nikkitita
    Član

Še ena navdušenka nad avonovimi lakci! :parfume:

Bi pa še dodala, da so ti nailwear pro vredni svojega denarja in veliko bolj kvalitetni od ostalih malo cenejših njihovih lakov.
    Barve so čudovite, zelo prekrivni in tekoči laki…lahek nanos, obstojnost tudi OK.

Imam le en Avonov lak in sicer odtenek Pastel Pink, ki sem si ga dolgo zelo želela. Cena se več ne spomnim, mislim, da je bila čez 5€.

Čopič mi je zelo všeč, ker je širok in omogoča enostavno nanašanje. Odtenek je pastelen, za polno prekrivnost potrebuje 3 sloje, vendar se mi zdi, da se tudi dosti hitro posuši tako da tudi to ni problem ali še enostavneje uporabite hitrosušeči nadlak in ni potrebno preveč čakati. :)

Če bo v ponudbi še kak meni zelo všečen odtenek, si definitivno privoščim še kakšnega! :blush1:

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico