AVON – Luščilna maska za gladko kožo obraza sake in riž

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske AVON – Luščilna maska za gladko kožo obraza sake in riž

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Sestavine:
    aqua, polyvinyl alcohol, alcohol denat., poloxamer 185, xanthan gum, parfum, methylparaben, oryza sativa bran oil, propylene glycol, BHT, rice ferment filtrate (sake), camellia sinensis extract, glycine soja extract, CI 77891

Opis izdelka:
    Luščilna maska za obraz.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Masko sem dobila za darilo skupaj s celotnim paketom. Maska me je popolnoma razočarala. Imam suho kožo, ki je po uporabi te maski še naprej suha. Kože ne nahrani in navlaži. Vonj mi je nekoliko neprijeten, a bi se ga dalo prezreti, če bi šlo za dobro masko. Na obrazu sem jo pustila 10, nato jo povlekla z obraza.

Embalaža je priročna za prenašanje in doziranje. Porabi se jo malo, zato je kar za nekaj časa. Koliko je cena žal ne vem, a sama je ne bi kupila, saj mi niti malo ne ustreza.

1/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico