AVON izdelki za nego obraza

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA AVON izdelki za nego obraza

Ta tema vsebuje 14 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nikapika nikapika 5 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Ker me včasih pritegnejo izdelki Avon za nego obraza, me zanimajo naslednji izdelki. Prosim za kako mnenje. Hvala!

Anew Reversalist obnovitveni serum

Sestavine (upam, da prave pa so):
    water/eau, cyclopentasiloxane, dimethicone, silica, dimethicone/divinyldimethicone/silsesquioxane crosspolymer, butylene glycol, glycolic acid, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, thiodipropionic acid, thiazolylalanine, sesbania grandiflora flower extract, amorphophallus campanulatus rhizome/root extract, punica granatum fruit juice, palmitoyl lysyl aminovaleroyl lysine, boron nitride, glycerin, isohexadecane, cetearyl alcohol, peg-30 dipolyhydroxystearate, tocopheryl acetate, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, lauryl peg-9, olydimethylsiloxyethyl dimethicone, triethoxycaprylylsilane, tocopherol, polysorbate 80, polysorbate 20, ammonium hydroxide, magnesium sulfate, parfum/fragrance, chlorphenesin, sodium dehydroacetate, disodium edta, phenoxyethanol, titanium dioxide/ci 77891, iron oxides

Anew Reversalist nočna krema

WATER/EAU, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL ISONONANOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLYCOLIC ACID, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PEG/PPG-19/19 DIMETHICONE,
    POLYMETHYL METHACRYLATE, PHYTOL, THIODIPROPIONIC ACID, THIAZOLYLALANINE,
    SESBANIA GRANDIFLORA FLOWER EXTRACT, AMORPHOPHALLUS CAMPANULATUS RHIZOME/ROOT EXTRACT, PUNICA GRANATUM FRUIT JUICE, PALMITOYL LYSYL AMINOVALEROYL LYSINE, AGAROSE, DIMETHICONOL, BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER,
    AMMONIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL,
    DISODIUM EDTA, METHYLPARABEN

Anew Reversalist krema za osvetlitev predela okoli oči

SHEER VEIL:

DIMETHICONE, ISOHEXADECANE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, POLYETHYLENE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYMETHYL METHACRYLATE,
    DILAURYL THIODIPROPIONATE, THIAZOLYLALANINE, SESBANIA GRANDIFLORA FLOWER EXTRACT, AMORPHOPHALLUS CAMPANULATUS RHIZOME/ROOT EXTRACT,
    PUNICA GRANATUM FRUIT JUICE, PALMITOYL LYSYL AMINOVALEROYL LYSINE,
    DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, SILICA, TOCOPHEROL,
    ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, BHT, MICA/CI 77019, TITANIUM DIOXIDE/CI 77891, IRON OXIDES

EYE CREAM:

WATER/EAU, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, THIODIPROPIONIC ACID,
    POLYMETHYL METHACRYLATE, SILICA, PETROLATUM, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE,
    PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, THIAZOLYLALANINE, SESBANIA GRANDIFLORA FLOWER EXTRACT, AMORPHOPHALLUS CAMPANULATUS RHIZOME/ROOT EXTRACT,
    PUNICA GRANATUM FRUIT JUICE, PALMITOYL LYSYL AMINOVALEROYL LYSINE,
    GLYCINE MAX (SOYBEAN) SYMBIOSOME EXTRACT, DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, UREA, HYDROGENATED LECITHIN, TRIMETHYLSILOXYSILICATE,
    CHOLESTEROL, SODIUM HYDROXIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN,
    DISODIUM EDTA

Derma-Full krema za polnitev gub

WATER/EAU, DIMETHICONE, STEARYL DIMETHICONE, GLYCOLIC ACID, ETHYLHEXYL SALICYLATE, TRISILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, BEHENYL ALCOHOL,
    HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER,
    SQUALANE, THIODIPROPIONIC ACID, PEG-100 STEARATE, PHENYL TRIMETHICONE,
    POLYETHYLENE, STEARYL ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, PHYTOL,
    FOENICULUM VULGARE (FENNEL) FRUIT EXTRACT, PALMITOYL OLIGOPEPTIDE,
    PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) EXTRACT,
    DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, MEDICAGO SATIVA (ALFALFA) EXTRACT, GLYCERIN, DIMETHICONOL, PROPYLENE GLYCOL, CHOLETH-24, CETETH-24,
    STEARETH-20, SORBITAN TRISTEARATE, AMMONIUM HYDROXIDE, POLYSORBATE 60,
    POLYSORBATE 20, CARBOMER, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL

ANEW CLINICAL Luminosity Pro Brightening Serum

WATER/EAU, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCOLIC ACID,
    THIODIPROPIONIC ACID, TRIOXAUNDECANEDIOIC ACID, ETHYLHEXYL SALICYLATE,
    ASPARTIC ACID, PETASITES HYBRIDUS LEAF EXTRACT, ZEA MAYS (CORN) KERNEL EXTRACT, FOENICULUM VULGARE (FENNEL) FRUIT EXTRACT, PHYTOL, PALMITOYL OLIGOPEPTIDE, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE,
    DIMETHICONE CROSSPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER, AMMONIUM HYDROXIDE,
    CAPRYLYL GLYCOL, POLYSORBATE 20, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN,
    DISODIUM EDTA, PARFUM/FRAGRANCE, TITANIUM DIOXIDE/CI 77891

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sicer zdaj trenutno nimam časa za vse – zadnji zgleda soliden :) ..v teoroji bi moral kar delovati – antiaging, posvetlitveno.. uredu sestavine. Melanie – si slučajno že kaj sprobala?

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz sem si kupila pred časom vse razen tega zadnjega. Vse kreme so po občutku super, ne delajo mi mozoljev. Na sestavine se pa žal ne spoznam. Derma-Full kremo za polnitev gub sem dobila za darilo za rojstni dan in mi zelo ustreza, kadar ima bolj suho kožo. Od te linije ima pa mami serum za polnitev gub, in ji je tudi super.

Ker pa je bil ta moj nakup čisto impulziven, nisem preverjala sestavin prej, me sedaj zanima ali so izdelki tudi sestavinsko OK.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem pogledala še derma full – prav tako sestavinsko dobra, naslednja rdeča za okrog oči pa po sestavinah ni tako fajn..pa tudi urea za okrog oči ni najbolj priporočljiva, ker lahko še dodatno stanjša kožo (sploh za tiste, ki imajo izrazito tanko kožo okrog oči).

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

@melanie wrote:

Anew Reversalist obnovitveni serum

Sestavine (upam, da prave pa so):
    water/eau, cyclopentasiloxane, dimethicone, silica, dimethicone/divinyldimethicone/silsesquioxane crosspolymer, butylene glycol, glycolic acid, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, thiodipropionic acid, thiazolylalanine, sesbania grandiflora flower extract, amorphophallus campanulatus rhizome/root extract, punica granatum fruit juice, palmitoyl lysyl aminovaleroyl lysine, boron nitride, glycerin, isohexadecane, cetearyl alcohol, peg-30 dipolyhydroxystearate, tocopheryl acetate, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, lauryl peg-9, olydimethylsiloxyethyl dimethicone, triethoxycaprylylsilane, tocopherol, polysorbate 80, polysorbate 20, ammonium hydroxide, magnesium sulfate, parfum/fragrance, chlorphenesin, sodium dehydroacetate, disodium edta, phenoxyethanol, titanium dioxide/ci 77891, iron oxides

Anew Reversalist nočna krema

WATER/EAU, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL ISONONANOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLYCOLIC ACID, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PEG/PPG-19/19 DIMETHICONE,
    POLYMETHYL METHACRYLATE, PHYTOL, THIODIPROPIONIC ACID, THIAZOLYLALANINE,
    SESBANIA GRANDIFLORA FLOWER EXTRACT, AMORPHOPHALLUS CAMPANULATUS RHIZOME/ROOT EXTRACT, PUNICA GRANATUM FRUIT JUICE, PALMITOYL LYSYL AMINOVALEROYL LYSINE, AGAROSE, DIMETHICONOL, BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER,
    AMMONIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL,
    DISODIUM EDTA, METHYLPARABEN

Nina, ko boš imela čas, te prisim še za pregled teh dveh krem. Hvala! :flower2:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hmm…prva mi je bolj všeč, ker ni lonček in je tudi manj potrebe po konzerviranju..druga mi je pa po sestavinah bolj okej (če odmislimo parabene), ker je preprostejša od prve pa kljub temu vsebuje sestavine, ki delujejo antiaging.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Nina, hvala! Potem ni panike, ker obe uporabljam in sta mi res po občutku super.

Serum je tudi odlična podlaga za make-up.

Profile photo of nikkitita
    nikkitita
    Član

Jaz pa od avona uporabljam kremo Liiv Botanicals, mi je všeč, ker se je čist malo porabi, lepo navlaži, taka nežna je. Sprobala sem pa tudi testerček dnevno in nočno kremo (oranžne barve od linije Solutions), pa mi ni bila všeč, ker se ful hitro vpije in sem tistih 10ml porabila ful hitro…nekak sem prekalkulirala, da se mi ne splača, če jo tok porabim.

Za čiščenje obraza mam njihov Planet spa čistilni gel z belim čajem, mi je dober, priročna embalaža, ker je na pumpico, ampak ga ne uporabljam vsak dan.
    Imam še tonik od Solutions Complete balance za mešanpo kožo, je še kar, ampak mu ne zaupam čist, ker ima alkohol že na 2. mestu.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

mislim da nekatere liiv botanics kreme sestavinsko niso slabe..smo že enkrat nekaj čekirale..

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Avon je spet naredil nekaj “revolucionarnega”: 3 v 1 nega obraza – čistilo, tonik in kremo v enem :unsure: . Pojma nimam kako se to uporablja, niti me ne mika da bi preizkusila, ampak od kje jim ideja prodajati izdelek, ki naj bi bil hkrati čistilo in vlažilec :tdown: ?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

uh, še krema zraven..kar ne vem kako bi skupaj dala vse troje..čistilo in tonik še, pa mogoče tudi čistilo in krema (recimo da je to mastno mazilo, krema/čistilno mleko in ga uporabljaš za oboje…) – vse troje pa :think:

nikapika
    Udeleženec

Sem guglala, da bi iz firbca videla sestavine, ampak jih ne najdem. Sicer pa mi je že sama ideja 3 v 1 za tovrsten izdelek mimo.

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

A bi lahko katera mogoče pokomentirala sestavine? Sem dobila od tašče še novo, zapakirano, ker njej ne ustreza pa bi jo probala, če je kolikor toliko okej, ker vidim, da ma glikolno notri (kar mi sicer ne ge skupaj s SPF, ampak dobro).
    Avon ANEW ULTIMATE Age Repair, Day Cream SPF 25

Active Ingredients:
    OCTINOXATE (7.5%)
    OCTISALATE (5.0%)
    OXYBENZONE (4.0%)
    AVOBENZONE (3.0%)

Other Ingredients:
    WATER/EAU
    BUTYLENE GLYCOL
    DIMETHICONE
    GLYCERIN
    AMMONIUM GLYCOLATE
    BEHENYL ALCOHOL
    GLYCOLIC ACID
    HYDROGENATED POLYISOBUTENE
    ISONONYL ISONONANOATE
    TRISILOXANE
    HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER
    CETEARYL ALCOHOL
    SQUALANE
    PHYTOL
    THIODIPROPIONIC ACID
    ECLIPTA PROSTRATA EXTRACT
    HUMULUS JAPONICUS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT
    PALMITOYL TETRAPEPTIDE-10
    HEPTAPEPTIDE-6
    PALMITOYL LYSYL AMINOVALEROYL LYSINE
    GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT
    DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT
    KAEMPFERIA GALANGA ROOT EXTRACT
    PEG-100 STEARATE
    CETEARYL GLUCOSIDE
    DIMETHICONOL
    PROPYLENE GLYCOL
    PEG-150 DISTEARATE
    CARBOMER
    POLYSORBATE 60
    POLYSORBATE 20
    DISODIUM EDTA
    PHENOXYETHANOL
    PARFUM/FRAGRANCE

Vir: avon.com

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

sestavinsko dobra krema – razen že omenjene kontradiktornosti glikolna + filter
    po sestaviah sodeč deluje proti staranju na večih nivojih..od spodbujanja tvorbe kolagena, poenotenja polti, proti radikalom itd.
    meni bi bilo bolje da bi dnevna varianta imela samo eno učinkovito antiaging sestavino in filter, nočna pa potem glikolno.

nikapika
    Udeleženec

Tudi meni to dvoje (kisline in filtri) ne paše skupaj v enem izdelku.

Plain Jane: si preverila če so sestavine na embalaži enke kot na spletni strani. Sem v preteklosti ugotovila, da se znajo včasih razlikovat. :confused:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico