AVON – Hidratantna maska za obraz z olivnim oljem

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske AVON – Hidratantna maska za obraz z olivnim oljem

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Sestavine:
    aqua, glycerin, butylene glycol, glyceryl stearate, triethanolamine, zea mays starch, carbomer, PEG-20 methyl glucose sesquistearate, disodium EDTA, imidazolidinyl urea, hydroxyethylcellulose, methylparaben, parfum, benzophenone-4, dimethicone, panthenol, olea europaea oil, olea europaea leaf extract, phosphoric acid, alcohol denat., lecithin, C12-15 alkyl benzoate, retinyl palmitate, ascorbyl palmitate, beta-carotene, helianthus annuus seed oil, tocopherol, CI 19140, CI 15510, CI 42090

Opis izdelka:
    Hidratantna maska za obraz z vsebnostjo olivnega olja.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To masko sem skupaj z losjonom dobila za darilo. Uporabim jo enkrat na mesec. Maska je ravno prav gosta, da se lahko nanaša. Na obrazu jo pustim 10 minut in jo nato sperem. Koža je po uporabi mehka, navlažena in rahlo nahranjena. Por mi ne maši. Malenkost mi draži oči, če pride v njihovo bližino. Vonj je nežen, ki mi ni ne prijeten, ne neprijeten.

Embalaža je priročna za prenašanje in doziranje. Porabi se jo malo, zato je kar za nekaj časa. Koliko je cena žal ne vem, a sama je ne bi kupila, saj sem imela že boljše maske za obraz.

3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico