AVON – Čistilni gel za obraz z belim čajem

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki AVON – Čistilni gel za obraz z belim čajem

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nikkitita nikkitita 6 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Sestavine:
    aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl hydroxysultaine, glycerin, PEG-120 methyl glucose dioleate, lauramidopropyl betaine cocamide mea, PPG-12-buteth-16, parfum, imidazolidinyl urea, methylparaben, disodium EDTA, benzophenone-4, polyquaternium-2, camellia sinensis extract, phenoxyethanol, caramel

Opis izdelka:
    Popolnoma očisti obraz. Beli čaj je zelo redek in je poznan kot naravni čudež, saj je močen antioksidant, ki upočasni znake staranja, poživlja, obnavlja in oblaži stras.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To je eden izmed mojih prvih gelov za čiščenje obraza. Pritegnilo me je predvsem to, da naj bi vseboval beli čaj. Imam že drugo flaško.

Gel dobro očisti puder in se lepo peni. Če pride v bližino oči, jih ne draži. Tudi por mi ne maši. Koža je po uporabi očiščena in mehka. Uporabljam ga predvsem zjutraj. Poraba je dokaj majhna, zato ga imam za dalj časa.

Je zelo enostaven za doziranje, saj ima priročno pumpivo, s katero lahko natančno doziraš željen gel. Embalaža je priročna za prenašanje. V steklenički je 150ml, cena, ko ni v akciji, pa je okoli 8€. Nakup bom ponovila, če me ne bo prej zamikal kakšen drugi čistilni gel. :)

4/5

Profile photo of nikkitita
    nikkitita
    Član

Trenutno uporabljam tale čistilni gel, res mi je super.
    Ne izsuši mi kože kot večina čistilnih gelov, pumpica je zelo priročna, ni agresiven…pa še predrag ni.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico