Avon

Ta tema vsebuje 9 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tina1234 tina1234 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tina1234
    tina1234
    Član

Pozdravljeni!

Mene pa zanima čema katera izkušnje s kozmetiki od avono oz. z izdelki za lase od avona?

lp

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Pred leti sem imela šampon za volumen iz linije Advance technique (ne vem če je še isti) – katastrofa! Obupno mi je razdražil lasišče, lasje pa so bili žimasti.

Produkti za syling tudi menda niso ne vem kaj, predvsem pa precenjeni.

Moje mnenje: pri Balei najdeš boljše produkte za manj denarja.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Šamponov nikoli nisem imela, sem si pa naročila par balzamov, peno proti prhljaju in par mask. Balzami so mi bili dokaj v redu, a niso nič nahranili las in so dokaj dragi, glede na to, da porabim veliko balzamov. Maske so bi bile še manj všeč, sploh tista maska/serum za glajenje las. Lasje so se mi zelo hitro zmastili. Edino zadovoljna sem bila s peno proti prhljaju, ki je na začetku pomagala, pri drugi embalaži žal ni več. Če potegnem črto pod vsem, se strinjam z nikapiko. :)

Profile photo of Tinchi
    Tinchi
    Član

Jaz imam en komplet šampon in balzam in sta mi tako obupna, da jih niti podariti nočem. Mi naredi tako štalo iz las, da je groza :no:
    Imam lase dolge nekje 10 cm čez ramena (torej niso preveč kratki) in ko si s tem šamponom umijem glavo se mi VEDNO naredi sračje gnezdo :hairup: In potem če hočem to rešit moram dat na lase enormne količine balzama gor in posledično se mi lasje zmastijo skoraj naslednji dan.
    Jaz res ne priporočam. Ker še tisti najcenejši možni šamponi v trgovini mi nikoli ne naredijo takega gnezda, kot mi ta šampon.

Je pa prijateljica pohvalila nek šampon za kodraste lase, ji naredi lepšo obliko končne frizure.

tina1234
    Član

ok, hvala za odgovore :)

Saj jaz mam drugače kodraste lase, tako da..upam da ima tvoja prijateljica prav :)
    Bom še malo razmislila in bom vidla če bom rekla koelgici da mi naroči ali ne.

NO saj če še ma ketera kake izkušnje, kr napišite..več kot imam informacij bolše je :D

Kaj pa nasploh kakšna je pa kozmetika?

Profile photo of malinca4
    malinca4
    Član

Jaz pa mam same dobre izkušnje s to kozmetiko, tudi izdelki za nego las so mi všeč, še predvsem maskara za suhe lase in serum.
    Lahki so mi všeč, ker dolgo zdržijo. Zdaj čakam vibracijsko maskaro :D da vidimo kak bo.. poročam!

Najbolj pa mi je všeč lipglos z okusom čokolade, mnjami! Ponovadi mi lipglosi izsušijo ustnice, tale pa ne, sem presenečena. Ni pa za tiste punce, ki se ne rade sladkajo, ker jaz sem nora na čokolado, verjetno mi je zato tak všeč :)

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Od lasne kozmetike Avon že dolgo časa uporabljam njihovo olivno masko za lase. Porabila sem že več lončkov in sem zelo zadovoljna.

Imela sem že njihove silikonske serume (za kince ipd.), a če se ne motim so imeli zraven tudi alkohol, kar mi ni bilo všeč.

Drugega pa nisem sprobala.

tina1234
    Član

Zanimivo, vsaka ima skoraj svoje mnenje :) mislim da bo najboljše da sama preizkusim.
    Samo imam en problem…kolegica je nehala naročat in ni več članica, Malinca ali kera druga bi mi lahko dale kakšen kontakt od kakšnega člana?

Saj niti nevem če je to dovoljeno vprašatu preku foruma, ko vem da so te teme zelo občutljive.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Joj, Maestra me je spomnila na olivno masko iz Planet Spa linije. Ta pa mi je bila res všeč :thumbsup: , ampak odkar uporabljam Orofluido ne pride na vrsto, zato sem kar pozabila nanjo. Se pa splača počakati na kakšno akcijo, ker je redna cena zasoljena.

Glede kontaktov s članicami bodo sicer moderatorke rekle kako in kaj, ampak če se zmenite preko ZS po moje ne bi smelo biti panike.

tina1234
    Član

Hvala za odgovore :) v tem času sem se že dogovorila z malinco in že dobila izdelke. sem zadovoljna. Predvsem z lipglosom čokolada in kremo za roke od linije spa.

Teh 125 let kaj jih imajo na grbi pa le ni kr tak očitno :)

lp

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico