Avene – Cleanance solaire SPF 30

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of BusyBee BusyBee 7 let, 5 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Krema naj bi bila formulirana posebej za nečisto kožo, vendar je primerna za vse tipe kože.

Sliko je prijazno prispevala mademoiselleT. :flower2:

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

V upanju, da bom končno našla zaščitno kremo za obraz, ki mi ne bo mašila por, sem v lekarni kupila tudi novo različico emulzije Clearance SF 30. Po nekajkratni uporabi sem bila razočarana, saj je bilo jasno, da mi povzroča ogrce.

Emulzija je srednje gosta, gladke teksture, ko pa jo nanesem na obraz, se mi zdi, da kar čutim nek filter … tak nenavdaen občutek. Vonj mi ne ugaja (mi do zdaj še noben vonj sončne kreme za obraz ni odgovarjal, tako da je to res osebna pripomba). Po nekaj urah se mi koža začne blazno svetit in puder se kar stopi.

Embalaža je zelo priročna, saj sem kupila novo izvedbo, ki je na pumpico, tako, da je doziranje enostavnejše.

Nalogo zaščite sicer dobro opravlja in prepričane ste lahko, da ste varne pred žarki.

Osebno bi rekla, da stane preveč (msilim, da okrog 15 ali 16 €).

Mislim, da je primerna za tiste z neproblematično kožo.

Ocena: 3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico