AVENE – Cleanance Soapless Gel Cleanser

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 6 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Coco
    Coco
    Član

vir

Sestavine:
    Avene thermal spring water (Avene aqua), Water (Aqua), Decyl Glucoside, Polysorbate 20, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Methyl Gluceth-20, Benzoic Acid, Cetrimonium Bromide, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil (Cucurbita Pepo), Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Green 5 (CI 61570), Lactic Acid, Phenoxyethanol, Yellow 5 (CI 19140), Zinc Gluconate.

Opis izdelka:
    Čistilni gel brez mila. Namenjen je za čiščenje mastne občutljive kože.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Ta gel za umivanje obraza je meni za poletje super, nežno a temeljito očisti obraz, jaz imam občutek, da mi ga celo osveži in mi kože nič ne izsuši. Ne uporabljam pa poleti pudra, no vsaj do sedaj ga nisem.

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Tudi meni ta čistilni gel zelo odgovarja. Ker imam precej mastno kožo na obrazu, mi ustreza cel celo leto. Zdaj ga uporabljam že eno leto in sem res zelo zadovoljna z njim. Po umivanju nimam občutka izsušenosti, nič me ne zateguje, kot nekateri drugi izdelki, ki sem jih že prej preizkusila (in teh je kar nekaj). V kombinaciji z drugimi Avene izdelki se mi je stanje kože na obrazu zelo izboljšalo. Cena je nekoliko višja, mislim da okoli 15EUR (kot drugi izdelki, ki jih kupiš v lekarni), ker ga uporabljam zjutraj in zvečer, mi ena steklenička zdrži pol leta.
    Vonj ni nič posebnega, meni je zelo prijeten (najbrž sem se tudi že navadila nanj).

Nakup bom zagotovo ponovila, ker sem končno našla idealen gel za mojo kožo.

Gelu dajem oceno 5/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico