Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI FORUM IN PORTAL Avatar oz. slikica pod imenom

Ta tema vsebuje 28 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of gani gani 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@ezz wrote:

Vprašanje forumaša/forumašice:
    KAKO SI NAŠTIMAM SLIKCO (avatar) ZRAVEN MOJEGA VZDEVKA?

1.) Potem, ko se prijavite na forum, kliknete zavihek Tvoj profil, ki v prevodu pomeni ‘kontrolna plošča uporabnika’.

2.) Na levi strani zagledate okvirček z imenom ‘options’ znotraj katerega kliknete na Profil.

3.) Odprla se vam je možnost Uredi avatar. Urno kliknete!

4.) Zdaj mate na sredini ekrana razne opcije (najhitreje naštimate slikco pod možnostjo Lokalna galerija!!!):
    – Naloži iz svojega računalnika: če mate primerno slikco, ki bi jo radi uporabili za svoj avatar, na svojem računalniku kliknite ‘Brskaj’ in poiščite sliko in kliknete ‘odpri’. Spodaj kliknite ‘Potrdi’. Zadeva je urejena.

– Naloži iz URL-ja: če ste slikco, ki bi jo želeli uporabiti našli na neki drugi internetni strani, skopirajte naslov do slikce v okvirček in kliknite ‘Potrdi’.

– Povezave izven tega foruma: isto kot zgoraj ‘Naloži iz URL-ja’

– Lokalna galerija: kliknite na ‘Prikaži galerijo’! Prikazale se vam bodo slikce, ki jih lahko uporabite za svoj avatar. Slikco izberete s klikom na gumbek (krogec) pod slikco. Na dnu strani najdete gumbek Potrdi. Kliknite in ‘voila’, niste več uporabnik brez obraza :D:

Zadeva se proslavi z deci rujnega :jump:

Na kliku Prikaži galerijo je trenutno na voljo 7 galerij slikic (7. galerija je tematska: zimsko-božična).

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Upam, da pišem pod pravo temo-če ne me prosim umaknite..torej imam problem s svojim avatarjem..če ga pomanjšam na 100×100 je po velikosti slikica še vseeno prevelika=cca. 17kb-največja dovoljena velikost pa je samo 9kb :no: ..če jo stisnem preko kakšne online strani, pa mi ful poslabša kvaliteto fotke..kaj se da tu sploh še narediti? Ker zdaj imam avatar čisto zabluran, kar pa mi ni všeč :ermm:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Darksome imas photoshop? Ker tam imas opcijo save for web in stimas tako da dobis komot slikico veliko 6kb.

darksome
    Član

Nimam :no: očitno si ga bom morala nabaviti-tudi zaradi drugih razlogov..

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Aja… ker meni je edino tako uspelo spremeniti sliko na pravo velikost :/. Z drugimi mi je kvaliteto pozdrlo..
    Oz tako bom rekla, ce zelim imeti 6kb sliko (prej 16kb), mi pobere nekaj kvalitete ampak ni tako hudo.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Darksome – ti je že uspelo pomanjšati fotko?

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Jaz vidim tvoj avatar v super kakovosti, darksome :yes:

darksome
    Član

Šlo je ja :yes: ampak meni se zdi slaba kvaliteta :think:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Darksome malce je kvadratasta ampak ok.. :silly:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

darksome če hočeš mi lahko pošlješ link do boljše kvalitete, pa ti jo pomanjšam brez prevelike izgube kvalitete :yes:

poglej moj avatar če si zadovoljna s takšno kvaliteto :))
    (ga takoj zamenjam)

edit:
    je bil prevelik :mistake: 7kb…ta pa sedaj niti ni več tako lep :ermm:

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

je je :thumbsup: super kompozicija :silly:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

darksome, meni se zdi tvoj avatar čisto v redu :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Omejitev velikosti datoteke za avatarje je povišana :wink1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Toooooo Nina!!!! :thumbsup: :D:

Sedaj je omejitev na 14kB, kar je SUPER!!

:3party:

darksome
    Član

@anchek wrote:

darksome če hočeš mi lahko pošlješ link do boljše kvalitete, pa ti jo pomanjšam brez prevelike izgube kvalitete :yes:

poglej moj avatar če si zadovoljna s takšno kvaliteto :))
    (ga takoj zamenjam)

edit:
    je bil prevelik :mistake: 7kb…ta pa sedaj niti ni več tako lep :ermm:

Hvala ancek :hug: , ampak mislim, da bo zdaj ok, ko je omejitev 14kB :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico