Aubrey Organics

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Aubrey Organics

Ta tema vsebuje 9 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of lady22
    lady22
    Član

živjo.
    zopet sm našla nekaj izdelkov, pa me zanima kakšni so:

čistilni losijon: SestavineINCI: Water,Cetyl Alcohol,Aloe Barbadensis Leaf*,Sodium Olivate,Equisetum Hiemale Extract,Calendula Officinalis Flower Extract,Hypericum Perforatum Extract,Natural Grain Alcohol ,Tussilago Farfara (Coltsfoot) Leaf Extract, Echinacea Purpurea Extract,Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract,Glyceryl Linoleate and Glycerly Linolenate,Panthenol,Daucus Carota Sativa Root Extract,Citrus Medica Limounum*,Ascorbic Acid,Tocopherol Acetate *Iz kontrolirane ekološke pridelave

tonik:INCI:Aqua,Aloe Barbadensis Leaf Juice*,Water and Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract,Lavendula Angustifolia (Lavender) Extract,Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract,Tocopherol Acetate,Ascorbic Acid,Daucus Carota Sativa Root Extract.

tonik naj bi bil brez alkohola.

krema:INCI:Aqua,Aloe Barbadensis Leaf Juice*,Equisetum Hiemale Extract,Tussilago Farfara (Coltsfoot) Leaf Extract,Glycerin and Echinacea Purpurea Extract,Rosa Rubignosa Seed Oil*,Calendula Officinalis Flower Extract,Hypericum Perforatum Extract,Prunus Amygalus Dulcis (Sweet Almond) Oil,Cetyl Alcohol,Citrus Grandis (Grapefruit),Urtica Dioica (Nettle),Prunus Amygalus Amara (Bitter Almond) Kernel Oil,Glyceryl Linoleate and Glycerly Linolenate,Tocopherol Acetate,Ascorbic Acid,Daucus Carota Sative Root Extract.

lep pozdrav

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

lady22 a firma in ime izdelka je pa skrivnost?

Profile photo of lady22
    lady22
    Član

ne kje pa :)
    je od aubrey organics.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavinsko najbolj všeč mi je tonik, primeren je tudi za mešano kožo – je na spray?
    Za kremo bi rekla, da je namenjena normalni in tudi zmerno občutljivi koži, čistilno losjon pa vsebuje milo (natrijev olivat) in za moj okus kar malo preveč rastlinskih izvlečkov glede na njegovo osnovno funkcijo, ki naj bi bilo nežno čiščenje.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nekaj časa nazaj sem imela testerje AO kremic. In so mi bile zelo všeč, le ta PABA filter me je zmotil…Nina, kaj ti misliš o tem?

sicer so bile pa zelo lahke, hitro so se vpile in tudi vonj mi je bil pri vseh všeč, razen Rosa Mosqueta je imela premočen nek vanilijast vonj…tako močen, da se ga nisem navadila

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sem imela Vegecol kremo, pa mi ni bila preveč všeč, zame prelahka. Imela sem še tester ene kreme z filtrom, ta je imela grozno močan vonj in pa testerja mandljevega losjona za telo (ta je bil tudi prelahek).

Ja, gledeh teh PABA filtrov sem tudi jaz slišala, da niso preveč zdrava stvar.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz rečem ne za izdelke s PABA filtrom :P
    Več o tem TUKAJ.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Točno, saj o tem je že bila debata

Profile photo of Ice
    Ice
    Član

Kaj pa sestavine pravite na tele sestavine seruma? To je Aubrey Organic Vegecell nočni serum.
    Glycerin,Chondrus Crispus Extract,Aloe Barbadensis,Laminaria Digitata Extract,Fucus Vesiculosus Extract,Hamamelis Virginian Extract,Natural Grain Alcohol,Aqua,Calendula Officinalis Extract,Anthemis Nobilis Extract,Talia Cordata Extract,Echinacea Purpurea Extract,Chamomilla recutita Extract,Hypericum Perforatum Extract,Nasturtium Officinale Extract,Arctium Lappa Extract,Salvia officinalis Extract,Citrus Limonum Extract,Hedera Helix Extract,Saponaria Officinalis Extract,Spiraea Ulmaria Extract,Clematis Vitalba Leaf Extract,Equisetum Hyemale Extract,Tussilago Farfara Extract,Camellia Sinensis Leaf*,Panthenol,Glucose,Fructose,Sucrose,Alanine,Glutamic Acid,Nicotinic Acid,Glyceryl Linoleate and Glyceryl Linolenate,Tocopherol Acetate.

Iščem nočno kremo/serum, Sophyto mi žal ne ustreza :no: Moram še stestirat EC vrtnično, ampak iščem že naprej, če mi tudi to ne bo ok.

kaj pa še tole?

Aubrey – Green Tea vlažilna krema
    Aqua,Aloe Barbadensis Leaf*,Simmondsia chinensis*,Hydrolyzed Oat Protein,Cetyl Alcohol,Glycerin,Ginkgo biloba,Rosa Rubiginosa*,Glyceryl Linoleate,Glyceryl Linolenate,Camelia japonica,Butyrospernum parkii*,Tocopherol,Natural Grain Alcohol,Camelia sinensis*,Citrus limonum*,Citrus Grandis,Hamamelis Virginiana,Chamomilla recutita*,Aminobenzoic acid ester,Tilia americana,Calendula officinalis,Daucus Carota,Ascorbic acid,Malva sylvestris,Glycine Soja,Hypericum perforatum,Hedera helix,Parietaria officinalis,Cucumis sativus,Sambucus nigra,Arnica montana,Linoleic acid,Echinacea purpurea.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ice, Green Tea ima faktor in za nočno nego sigurno ne bo ok…
    meni se od Aubrey zdi najboljša Vegecol linija :thumbsup:

kaj pa Rosa Moskueta nočna krema?
    INCI: Butyrosepermum Parkii (Shea Butter)*,Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice*,Rosa Rubiginosa (Rosa Mosqueta (R) Seed Oil*,Oenothera Biennis (Primrose) Oil*,Glycerin,Lavendula Angustifolia (Lavender) Flower* Extract,Glycine Soja (Soybean) Oil,Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Extract,Aqua,Phospholipids (Liposomes**),Tocopherol (Vitamin E),
    Sodium PCA,Panthenol,Sodium Hyaluronate,Retinyl Palmitate (Vitamin A),Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Arginine,Glycine,Lysine,Proline,Xanthan Gum,Lecithin,Natural Grain Alcohol,Thioctic (Alpha Lipoic) Acid,Chondrus Crispus (Carrageenan),Citrus Grandis(Grapefruit) Seed Extract,Tocopheryl Acetate (Vitamin E),Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract,Ascorbic Acid (Vitamin C),Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract,Beta-Carotene,Rosa Damascena (Rose) Oil,Lavendula Angustifolia (Lavender) Oil,Jasminum Officinale (Jasmine) Extract.
    *Iz certificirane ekološke pridelave.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico