AUBREY ORGANICS – Rejuvenating Mask

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske AUBREY ORGANICS – Rejuvenating Mask

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lyra Lyra 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    Glycerin, kaolin, aloe barbadensis leaf juice*, oryza sativa syrup*, camellia japonica seed oil, aqua, cellulose gum, prunus amygdalus dulcis oil, simmondsia chinensis seed oil*, camellia sinensis leaf powder*, ribes nigrum extract, baccinium myrtillus extract, citric acid, citrus grandis seed extract, laminaria digitata extract, hedera helix extract, spiraea ulmaria extract, clematis vitalba leaf extract, fucus vesiculosus extract, equisetum hyemale extract, chamomilla recutita flower oil*, citrus limonum peel oil*,natural grain alcohol (38b, lavender*), tocopheryl acetate, hamamelis virginiana water, styrax benzoin extract, citrus aurantium dulcis oil, mentha piperita oil, cananga odorata flower oil, ascorbic acid, glycine soja oil, daucus carota sativa root extract, beta carotene.

Opis izdelka:
    Poživljajoča maska z antioksidanti. Pomaga posrkati nečistoče iz kože z zeleno glino in naravnimi sadnimi kislinami. Utrujeno in suho kožo prenovi in osveži.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

To masko sem kupila, ker sem hotela imeti tisto tipično glineno masko, ki se na obrazu posuši, in če se preveč smeješ ti obraz razpoka :naughty:
    Ampak ta ni izpolnila mojih pričakovanj saj se sploh ni posušila.

Ko glino iztisnemo, iz priročne tube, pride ven glinena pasta, ki deluje rahlo oljnato. Po obrazu se malce težje razmaže, ampak ni hujših problemov.
    Kot sem povedala se ta maska na obrazu ne suši, in je cel čas takšna kot je bila na začetku nanosa. iz obraza se izpere brez problemov.

Po nanosu je koža mehka, in zgleda bolj nahranjena kot očiščena, zato sem si jaz pred njo kožo očistila z čistilcem. Za dolgi rok uporabe ne morem povedati nič konkretnega saj sem jo do zdaj uporabila le 3x. Mi pa na moji mešani koži ni povzrošila dodatnih nečistoč.

Cena za masko je nizka, okoli 13 evrov, količina pa je dokaj velika. Porabi se je prav tako malo.

Maska je ok, vendar je ne bom ponovno kupila.

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico