AUBREY ORGANICS – GPB Glycogen Protein Balancing Shampoo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi AUBREY ORGANICS – GPB Glycogen Protein Balancing Shampoo

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of BusyBee BusyBee 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Vir

Nahranite svoje lase z zdravo, uravnoteženo dieto s tem šamponom, obogatenim s proteini. Sadne kisline, ki povečujejo sijaj ter zeliščni vlažilci mehčajo lase in jih napolnijo z vitamini. Vašim lasem povrnejo vlago in energijo, da postanejo zdravi in sijoči. Šampon je narejen z 78% organskimi sestavinami. Odličen partner najbolj prodajanemu GPB Balzamu za lase!

*vsebuje sojine proteine in lactalbumin (mlečni protein), ki ojačajo in zdravijo lasna vlakna
    *organski sok belega dela lupine pomaranče gladi površino las in vrača sijaj
    *organska aloe vera in shea (karitejevo) maslo mehčata lasno tkivo in ga znova napolnita z vlago

Ni veganski izdelek. Vsebuje mlečni protein.

PRED UPORABO DOBRO PRETRESITE! Temeljito vtrite na mokro lasišče ter izperite. Po potrebi ponovite. Ta šampon priporočamo v kombinaciji z GPB balzamom za lase.

Sestavine: Čista aloe vera* (ne iz koncentrata), sok belega dela lupine pomaranče*, milo iz kokosovega in koruznega olja z izvlečkom Quillaya Bark (naravni saponin), hidroliziran sojin protein* (izoliran iz gensko ne spremenjene soje), karagen (irski mah), shea (karitejevo) maslo*, Lactalbumin (mlečni protein), olje svetlina*, jojobino olje*, balsamovo olje, rožmarinovo olje*, Aubreyev konzervans (ekstrakt semen citrusov, vitamini A, C in E)
    * Iz certificirane ekološke pridelave.

INCI:Aloe Barbadensis Leaf*, Citrus Aurantium Dulcis*,Coco-Glucoside,Sodium Cocoyl, Hydrolyzed Soy Protein*, Chondrus Cripus, Quillaja Saponaria Bark, Alchohol denat,Glycerin, Myroxylon Balsamum,Butyrospernum Parkii*,Hamamelis virginiana,Lactis Proteinum and Glycerin,Oenothera Biennis Oil*,Simmondsia Chinensis*,Rosemarinus Officinalis*,Citrus Grandis (Grapefruit),Tocopherol Acetate,Ascorbic Acid,Daucus Carota
    * Iz certificirane ekološke pridelave

VIR podatkov – BB natura

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Tale šampon je pravo nasprotje istoimenskega balzama. Ko sem kupila balzam, sem dobila še tester šampona. Moram reči, da sem preizkusila že vse mogoče šampone in se še noben ni odrezal tako slabo, kot se je GPB Shampoo. Drugače imam precej tanke in redke lase, ki pa tu in tam kljub temu potrebujejo kaj hranilnega in vlažilnega, saj jih redno barvam, pa tudi laka za lase porabim precej, kar jih precej “utruja”.

No, že med nanosom šampona so bili lasje grozni – vse je vleklo in cukalo, prepričana sem, da las brez uporabe balzama sploh ne bi uspela razčesati, ampak bi mi prej odpadli. :scared: Komaj sem čakala, da šampon izperem in nanesem balzam. Sploh si ne predstavljam, kaj bi se zgodilo, če bi se mi lasje že po naravi vozljali! Mislim, da ni nič kaj obetaven za goste grive …

Res je, da je ocena napisana na podlagi ene same uporabe, ampak nisem čutila nobene želje, da bi tole zadevo preizkusila še enkrat. Poleg tega pa je glede na svoj učinek astronomsko draga (stane med 16 in 17 €)!

Ocena: 1/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico