ArtDeco

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA ArtDeco

Ta tema vsebuje 56 odgovorov, ima 30 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Beautylea Beautylea 1 leto, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Poswatchala sem svoje AD senčke, ker sem jih nameravala dat med male oglase…pa nimam srca…so mi ful všeč. Morda pa le kdaj pridejo na vrsto (čeprav je ob množici mineralov to skoraj nemogoče :))

evo, swatch

to je iz mojega ‘natur’ obdobja. še prva, ki mi je v trgovini izgledala vijolična, je v osnovi rjava. Ampak lepa :yes:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Lepe, Nati. :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Artdeco so tudi moje pozabljene sencke ja :lol1: Sicer so lepe, krasne in super, ampak pri meni tudi ne pridejo na vrsto :no:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

anede da so lepe in da jih je škoda? :lol1:
    zadnji dve sem kupila za proavanje smokey looka, prvi dve pa potem zato, ker so bile res fajn – obstojnost, pigmentiranost in vse.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nati pa noce dat stran svojih senck :naughty: :wink1:
    saj meni je tud vedno skoda dat kaksne ki so mi res vsec, samo ce ne uporabljam je res brezveze da mi stoji

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Mah Nati je grozna…nobene stvari ne vržem proč. Čisto vse spravim, čisto vse…
    in zdej ko sem se pripravila, da oddam te senčke, ki so super fajn, samo pri meni ne pridejo na vrsto….pa sem naredila swatche, so mi pa preveč všeč…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

potem pa pocakat :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

eh…ja :yes:

Kaj imate ve kaj od ArtDecoja?
    men se zdi, da imajo res fajn izdelke. Imam tut njihovo Camouflage cream, ki je fantastičen korektor za mozoljčke (ki pa ga je spet izpodrinilo nekaj mineralnega hehe)

Vedno pa so me mikali njihovi čopiči, a so se mi zdeli predragi

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz sem imela njihov bronzer (ok, ampak nic posebnega), nekaj senck, eyeliner, glosse, to pa mislim da je to. Sem kar pozabila na Artdeco od mineralckov naprej :wink1: in mislim da tudi v bodoce ne bom vec kupovala

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz sem bila pred EDM tudi nora na ArtDeco. Imela sem ful senčk, bronzer, svinčnike imam še, en lakec, šminko, probala sem par maskar in pa ‘mineralni’ puder. Njihov kabuki me je pa v primerjavi s kasneje kupljenim EDMjevim ful pikal po obrazu, je od EDM ful bolj nežen in mehak. Drugi čopiči so pa bili super. :thumbsup:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

jaz mam (poleg senck) se barvico za obrvi..Krasna :) Kot ustvarjena zame oz.za mojo barvo obrvi :cheer:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

kakšna je pa cena?

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz imam bavico za oči – zame the one and only :thumbsup: ter 1 senčko (črno s srebrnimi bleščicami). To je to… Zaenkrat :devil:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Js sem danes gledala šminke :inlove: bo treba mal našparat…

Profile photo of ally
    ally
    Član

Jaz imam kar nekaj njihovih senčk, 2 barvici, 2 šminki, nekaj lakov… Prav super so mi vsi izdelki, ki jih imam :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico