ARONAL – Zobna pasta

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sestavine:
    Sorbitol, aqua, dicalcium phopshate dihydrate, dicalcium phosphate, propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, titanium dioxide, cellulose gum, aroma, limonene, sodium monofluorophosphate, sodium cocoyl isethionate, cocamidopropyl betaine, saccharin, citric acid, retinyl palmitate, lecithin, ascorbyl palmitate, tocopherol, polyaminopropyl biguanide

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To zobno pasto sem uporabljala nekaj časa nazaj in sicer vedno v kombinaciji z Elmex-om.

Aronal se uporablja zjutraj in deluje bolj na principu svežega daha. Pasta je res osvežilna in pusti v ustih občutek svežine.
    Na mojo sklenino je delovala ok, zobje me niso skeleli ali kaj podobnega.

Embalaža je plastična tubica, doziranje je enostavno in tudi proti koncu uporabe je ni težko uporabljati.

Cena je 2.65; največkrat sem jo kupila v Avstriji v Bipi (je pa na voljo tudi pri nas in sicer v DM-ih in Müllerjih).

Splošna ocena: 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico