Aromaleigh

Ta tema vsebuje 108 odgovorov, ima 21 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 5 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Zanima me sledeče..bi bilo pripravljeno čim več uporabnic arsa pisati na tale naslov?:

customerservice@aromaleigh.com

Stvar je sledeča, sama sem že pisala enkrat na ta naslov, ker pošiljajo tudi internacionalno, vendar ne v Slovenijo. Takrat so mi odpisali, da je težko dodajati nove države zaradi stroškov (sicer nevem če je to res).

Bistvo je, da bi nas mogoče le dodali, če bi jim pisalo več oseb..

Še njihova stran:
    http://www.aromaleigh.com/

AROMALEIGH PETICIJA

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Najbolje da se ustvari peticija..

darksome
    Član

Kako pa se lahko to ustvari?

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

brezplačno jo lahko narediš..
    recimo na tem linku

http://www.ipetitions.com/

potem se pa pošlje firmi.. :)

darksome
    Član

Hvala Kuki* :flower2: mi lahko pomaga kdo še pri opisu za peticijo(description), komur gre angleščina malo bolje kot meni? Lahko po ZS..

Primer opisa (za trgovino ASOS):
    As residents of a country, part of the European Union, we find the fact Asos delivers to our neighbouring countries but not Slovenia somewhat sad. We are huge fans of the online store and would become regular custumers, provided Asos started delivering to our country.

We believe shipping to Slovenia does not involve any major costs, especially not higher than the ones needed for the items to ship to other European countries.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Zal ti z anglescino ne morem pomagati, ker iskreno nimam pojma kaj bi napisala..
    Ampak peticijo z veseljem podpisem, ko bo pripravljena.

darksome
    Član

Tigica :thumbsup: – vsak glas šteje :flower2:

Če se mi ne bo katera javila bom prosila fanta, da mi prevede (ang. drugače razumem, ampak me je strah da bom kakšen glagol narobe zastavila ipd. :roll: )..lahko pa, če ima katera kakšno idejo vsaj v slovenščini pove, kaj naj napišem :silly:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Meni se zdi zgornji primer čisto kul, samo zamenjamo ime trgovine pa bo.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

To sem jaz tudi prvo pomislila, ko sem prebrala. Spisano je cist ok in poanta izpostavljena. Zamenja se ime trgovine in je to to :wink1:

darksome
    Član

Ok..urejeno :thumbsup: samo tole me še zanima:

Sem se verjetno vpiše njihov email (od Aromaleigh)?

Kaj pa datum? Ni mi jasno kaj se zgodi če datuma ne vpišem..

rabarbara
    Udeleženec

Verjetno ja, da gre tja mail od prejemnika.

Predvidevam, da datum mora bit, ker če prav razumem, bo na tisti datum, ki ga vpišeš peticija poslana prejemniku. Hm, samo v oklepaju piše “optional” :ermm: Zdaj pa ne vem…

Mogoče se bo javila, katera ki jo je že kdaj naredila.

Imajo pa drugače lepe stvari tukaj v Aromaleigh, sem že večkrat naletela na to stran, ko sem kaj iskala :roll:

darksome
    Član

Bom počakala, da se mogoče res katera javi, ki so ji peticije poznane :yes:

Meni so zelo všeč njihovi izdelki – kolikor pač vidim po slikah :silly: .. všeč so mi ker imajo ogromno odtenkov senčk, pudri in podobno tudi ne izgledajo slabo, pa tudi šminke se dobijo..

Super je tudi to, da imajo veliko LE in stalno akcije do -20%

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Verjetno ker piše ‘optional’ zaenkrat ni treba nič vpisat.. sklepam, da lahko to kasneje dodaš? Recimo, ko bo dovolj podpisov, greš vpisat email od firme in pa datum. Lahko pa daš datum 18. dec. (čez en mesec bi se pomoje kar dosti podpisov nabralo) :yes:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Tudi jaz mislim tako! :yes: Podpišem pa takoj!

rabarbara
    Udeleženec

Tudi jaz :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico