ARMANI – Armani Code (ženska parfumska voda)

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Parfumi ARMANI – Armani Code (ženska parfumska voda)

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Vir

1. Kaj pravijo proizvajalci …

Odkrijte ARMANI CODE, Armanijev novi vonj z moderno kompozicijo, ki izžareva brezčasno eleganco, samozavest, prefinjenost in pristveno čustvenost. Armani je novo dišavo posvetil nedoumljivi privlačnosti ženske – ženske, ki fascinira, ker tako počasi razkriva svojo skrivnost. Doživite očarljivo avro tega misterioznega parfuma.

ARMANI CODE je kompozicija, bogata s cvetovi pomarančevca, ki poskrbijo za razgibano mediteransko noto. Svež vonj pomarančevca poudarja aroma dveh vrst grenkih pomaranč, ki vospredje postavi vesel življenski slog Italijanov. To osrednjo noto s svojo edinstveno eleganzo spremljajo še cvetovi pomarančevca iz Tunizije in prefinjena ženstvena avra dragocenega indijskega jasmina Sambac. Osnovna nota z žametno vanilijo iz Madagaskarja in s kančkom medu poskrbi za nepozabno čutno doživetje.

(Vira ni, ker gre za moj prevod.)

Cena EDP (douglas.de, mislim da je v slovenskih drogerijah cena podobna):
    – 30 ml … 48 €
    – 50 ml … 68 €
    – 75 ml … 88 €

2. Moje izkušnje …

Še ena zelo prijetna Armanijeva dišava. Kar nekaj časa sem si jo želela kupiti, ampak se mi je zdela predraga, potem pa sva z lubijem v avstrijski drogeriji opazila, da stane 50 ml samo 42 €. Tako sem dolgo želeni parfum končno dobila za bižič. :) Bila sem tako vesela … to je zame sanjski parfum. Rekla bi, da je nekoliko sladek, vendar ne preveč. Mogoče je opaziti tudi cvetlično noto (jasmin), ki je pomešana z mošusem. Gotovo gre za elegantno in čutno dišavo, namenjeno mladi, samozavestni in seksi ženski, ki ve, kaj hoče. Moški bodo očarani!
    Vonj je obstojen ves dan, je pa bolj primeren za zimo (poleti pa morda le za zvečer, kadar ni preveč toplo). Če so vam všeč parfumi Naomi Campbell, vam bo najbrž ugajal tudi ta.

Armani Code je eden izmed mojih najljubših parfumov, žal pa je nekoliko drag (zame so dragi vsi, kjer je treba za 50 ml odšteti več kot 45 € :naughty: ), če ga ne kupite v akciji. Uporabljam ga tu in tam – za posebne priložnosti.

Ne vem, če bom kupila drugega, ko mi ga zmanjka … je še toliko drugih parfumov, ki čakajo, da jih preizkusim. :)

Ocena: 4/5

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

parfum naravnost obožujem odkar je prišel na police! res je da je malo drag, ampak vseeno opraviči ceno :silly:
    sicer parfum ni najbolje obstojen- po koncu dneva se ga še zelo malo voha in kar hitro se porabi, kar pa sta edini slabosti parfuma. :naughty:
    Vonj mi je edinstven se mi zdi da se ga enostavno ne moreš naveličati. Prav tako vonj ni težak, da bi bil primeren samo za zimo- se mi zdi da je za celotno sezono odličen. Steklenička je prelepa..
    Imam mislim da že 3 flaško.. in še ga bom kupila :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Parfum sem dobila za darilo in v enem letu sem ga porabila kaksen cm, tako da lahko predvidevate, da mi ne ustreza najbolj :P

Steklenica je lepa, kompaktna, vijolicno prozorna z vijolicnim potiskom (rozice) in temnovijolicnim pokrovckom. Pokrovcek dobro tesni, zato bi prezil tudi transport.

Ima cvetlicni vonj, jaz vonjam vecinoma sladko pomarancno, pomarancni cvet in malo jasmina, vanilije. Sicer se mi vonj zdi dokaj neizviren, saj obstjaja kar nekaj parfumov s podobnim vonjem.
    Vonj mi je sicer vsec, saj svezih vonjev ne maram, je dokaj mocan, vendar na meni izredno neobstojen. Ne glede na to kolikokrat se pospricam, ga po parih urah ne jaz ne kdorkoli drug ne vonja vec.

Cena je zasoljena, cez 70€ za 50ml in se mi glede na slabo obstojnost ne zdi upravicena, sama ga zagotovo ne bi kupila, kljub temu, da mi je vonj vsec (dokler traja).

Ne priporocam zaradi slabe obstojnosti, saj lahko za ta denar dobite veliko bolj obstojen parfum s podobnim vonjem

suuuper parfum…praktično edini, ki se obdrži na moji koži (poleg D&G Light blue) pa sem sprobala že mariskaj. Cena je res kar visoka, ampak sem mela to priložnost da sem si ga jeseni kupila v Ameriki in sem zanj odštela občutno manj denarja :cool: :dance1: (haha, kakšn smeško)

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Meni zelo vsecen vonj, katerega uporabljam vecinoma k elegantnim oblacilom in v vecernem casu.
    Po mojem mnenju je v top5 meni najljubsih parfumov.
    Meni je ta parfum kar obstojen, ker si z njim naprsim lase in zapestje.
    Ce si bom ga se kdaj kupila, ko tega porabim, se ne vem, ker vedno pride kaj meni vsecnega na trg in ker jih imam okrog 20 in bo treba zreducirati kolicino.

Ocenjujem ga zaradi cene s 4,5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico