Apotheker Scheller – izdelki za obraz

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Apotheker Scheller – izdelki za obraz

Ta tema vsebuje 35 odgovorov, ima 17 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Casandra Casandra 4 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@amisa wrote:

Nina a poznas kaj Scheller ostale kremice? Imajo zdaj v DMu res poceni, mika me predvsem se tista za obcutljivo kozo :lashing:

Sem že enkrat gledala malo sestavine..ampak zdaj na pamet ne vem kako so se mi zdeli posamezni izdelki – nekaj se mi je zdelo dobro, nekaj pa povprečno..
    V ponedeljek mam namen it v dm…bom na hitro počekirala – sem videla, da si napisala da so znižani in da gredo iz prodaje :huh: …

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

:yes: zraven cen so tiste nalepkice znizano zaradi ukinitve programa. Mogoce da samo embalaze menjajo, samo potem bi bilo verjetno povsod znizano, pa mislim da je samo v DMih. Ce bos utegnila prosim malo poskili kremice :flower1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Pomoje Scheller celotno linijo menja, v Nemčiji imajo takole: klik

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

lustno zgleda, upam da kmalu pride k nam, da preverimo sestavine :thumbsup:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Fuu, ne izgleda slabo :thumbsup:

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Saj se da na strani pogledat na sestavine. Klikneš na željeno kremo in nato še na sestavine, pa se vidi. Ampak kolikor sem na brzino videla, so prav vse dokaj mastne in komedogene, tako da zame očitno ne bo ničesar, čeprav so videti super.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ja, večina jih je na kokosovem olju. Čeprav pa tisti geli za umivanje obraza kar dobro zgledajo.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@amisa wrote:

Imajo zdaj v DMu res poceni, mika me predvsem se tista za obcutljivo kozo

Sem danes malo preletela izdelke…pa sem videla, da imajo kremice za občutljivo kožo denaturiran alkohol – tako da prej poglej, če boš še kaj kupovala..če bi bil vsaj samo alkohol in nekje proti koncu, ne bi bil takšen problem..

btw. sem zadnjič ravno premišljevala, ko sem brala en članek o varnosti dentauriranega alkohola (bom nalepila, samo je zelo dolg in bo treba par povzetkov napisat)…vedno bolj ugotavljajo, da ti denaturanti niso ravno dobri za kožo…in sem si mislila, zakaj so sploh šli ta alkohol v kozmetiki denaturirat…to da potem izdelek ni užiten in nastradamo potrošniki, ker tako dobimo slabše sestavine…na boljšem so pa tisti, ki tega izdelka v krizi ne morejo spit… :mistake:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Saj veš kako je, če morajo proizvajalci plačati več za alkohol, bodo uporabili denaturirano verzijo. Na prvem mestu je dobiček, šele potem vse drugo. :eyes1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nina hvala :flower2: sem potem opazila alkohol v kremi za obcutljivo kozo ja :cool:

Moram rect da mi korencek&pomaranca pa kar ustreza, bom videla kako bo na daljsi rok, ampak zaenkrat mozoljckov ni, koza je lepa, kremica se mi lepo vpije in mi je ravno prav.

Profile photo of Coco
    Coco
    Član
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Ste opazili, da je AS v celoti prenovil svojo linijo? SPloh ni več za dobiti starih izdelkov, zdaj so povsem novi. Poleg tega pa je spremenil tudi izgled embalaže.

Profile photo of Coco
    Coco
    Član

Pa BDIH certifikat imajo zdaj..

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Ja … dejansko ne samo da je nova embalaža, ampak so praktično prenovili linijo izdelkov. Sama sem si nabavila čistilni gel in eno kremo. Pa sem samo enkrat šele uporabila, tako da težko že karkoli rečem. Prvi stik in občutek je pa odličen. Kakšna sta pa sestavinsko izdelka, pa sama težko kaj rečem :blush1: Sem pa prepisala (iz moje embalaže, ker se sestavine na netu razlikujejo!) Tukaj je gel ta umivanje:

Sestavine:
    Aqua, Glycerin, Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Xanthan Gum, Punica Granatum Extract, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Carrageenan, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Alcohol.
    Konserviert mit Benzylalkhol, Kaliumsorbat und Natriumbenzoat.

Vir: http://www.bio-markt.info/web/Produktneuheiten/Kosmetik_pflegend/133/6/0/390.html

Pa še krema:

Sestavine:
    Aqua, Glycerin, Prunus Armeniaca Kernel Oil*; Hydrogenated Coconut Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Helianthus Annuus Seed Oil*, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Squalane, Shorea Stenoptera Seed Butter, Cetearyl Glucoside, Tocopherol, Ribes Nigrum Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Lecithin, Gellan Gum, Xanthan Gum, Alcohol Denat., Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Alcohol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene**, Linalool**, Citral**. *) ingredients from certified organic agriculture. **) from natural essential oils

Vir: http://www.bio-markt.info/web/Produktneuheiten/Kosmetik_pflegend/133/6/0/392.html

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

komedogena kremica :ermm:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico