AOK – Pur Lift pena za čiščenje

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of S S 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    Aqua, Disodium Laureth Solfusuccinate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Decyl Gluciside, Cocamindopropyl Betaine, Hydrolyzed Soy Protein, Panax Giseng Root Extract, Pinus Sylvestris Bark Extract, Ribes Nigrum Leaf Extract, 1.10-Decanediol, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, Parfum, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Citric Acid, Sodium Chloride, Alcohol, Benzoic Acid

Opis izdelka:
    Čiščenje globoko v pore za napeto in čisto kožo po 30. letu.
    Delovanje: blaga pena za čiščenje s sojinim proteinom in ivlečkom ginsenga, ki kožo temeljito očisti, ne pušča umazanije in ostankov ličil. Pri redni uporabi vidno zmanjšuje nepravilnosti na koži. Kožo očisti in izboljša njeno strukturo. Kožo napne, ohranja njeno naravno elastičnost in ji podarja ravnotežje vlažnosti.
    Uporaba: Peno nanesite na navlažen obraz in nežno vmasirajte. Izperite z vodo.
    Rezultat: Koža bo osvežena, prožđna, napeta, vidno očiščena in naravnega izgleda.

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Tale penica je zame trenutno št. 1 za čiščenje obraza!!! Dobro očisti kožo, odstrani celo dva sloja maskare, kar je meni najbolj pomembno! Res priporočam!

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Moj favorit za čiščenje obraza je bil dolgo časa AOK roza gel, vse dokler nisem odkrila te penice. Tako kot gel tudi ta penica fantastično odstrani čisto vsa ličila – kot je že Ella napisala, brez težav odstrani tudi 2 sloja maskare. Penica mi je malenkost ljubša od gela, ker je doziranje bolj enostavno (na pumpico) in ker je penica prijaznejša za uporabo kot gel, ki se slabo peni.

Jaz enostavno nimam živcev, da bi zvečer očeni make up odstranjevala s posebnim odstranjevalcem, puder pa spet z drugim, ampak imam rada en izdelek, ki opravi vse to – in ta penica mi res ekspresno odstrani make up.

Količinsko jo je veliko in traja kar ene 3,4 mesece ob vsakodnevni uporabi, cena je pa pril. 5eur, kar je za tako porabo več kot ugodno.

Aja še to – meni manjka še kar nekaj do 30, pa se na napis na penici ne oziram, pomlajšala me sigurno ne bo :lol1:

čista desetka je tole!

EDIT: Saj res – čistilo za čopiče! V ta namen jo uporabljam tudi jaz in je super :thumbsup:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

AOK pena tudi meni zelo dobro odstrani MU.

Ima pa kar nekaj minusov:
    – če zaide v oči, me zelo iritira;
    – izsuši mi kožo;
    – vsakič, ko jo začnem uporabljati, mi začnejo trepalnice izpadati v opaznem številu.

Še vedno si govorim, da pena že ne more povzročati izpadanje trepalnic, tako da bom morala narediti kak test. :silly:

Kadar jo ne uporabljam za čiščenje obraza, se dobro obnese tudi kot čistilo za čopiče.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Glede na pozitivne ocene forumašic sem se tudi jaz odločila za nabavo te penice.
    Moja koža je mešana/mastna z občasnimi mozoljčki.

Pluse, ki bi izpostavila so:
    – dobro očisti MU
    – zaradi njene nežnosti in učinkovitosti pri odstranjevanju MUjota jo uporabljam tudi za čiščenje čopičev
    – ugodna cena glede na porabo, ki je minimalna

Minusi:
    – če zaide v oči, me pričnejo peči, zato za odstranjevanje MUjota okoli oči uporabljam druga sredstva
    – po čiščenju me rado zateguje, zato moram nanesti jojobino olje ali kakšno vlažilno kremico

Penico sem kupila v Müllerju, cena je bila okoli 5 evrov, kar se mi zdi ugodno :)

splošna ocena: 4/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tudi sama sem si nabavila to penico in sem od nje več pričakovala kot sem dobila.
    Sem očitno ena izmed redkih, ki nad tem izdelkom nisem preveč navdušena. Po prvi uporabi se mi je zdela okej, vendar sem kmalu ugotovila, da mi precej izsuši kožo.
    Imam (z)mešano kožo, ki ima občasno izbruh mozoljev. Čistilno peno uporabljam predvsem za odstranitev nečistoč in sebuma, manj za odstranitev make upa (za to že prej uporabim mleko).
    Moti me še to, ker zelo peče, če pride v oči in ne vem kako bi mi lahko odstanila maskaro.

Kupila sem jo v Muellerju in stane malo čez 5 evrov.
    Tole bom porabila o nakupu še ene pa bom še krepko premislila. Mislim, da bom raje še kaj drugega poiskala in preizkusila.

Moja splošna ocena za to penico:
    2/5

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

Penica, ki resnično super odstrani MU in vse načistoče na koži.
    Mene po uporabi malo zateguje, se mi zdi da kar izsuši kožo in po umivanju nujno rabim vlažilno kremo.
    Pazljiva moram biti tudi da ne pride slučajno v oči, saj zna biti zelo neprijetno.
    Količine je kar dosti in cena se mi zdi ravno pravšnja.
    Embalaža in doziranje sta zelo priročna, saj se izdelka porabi zelo malo.
    Če bi pogosto uporabljala MU bi jo 100% še kupila, tako pa mislim da bom ostala pri nežnejših penicah.

ocena: 4

Profile photo of gani
    gani
    Član

S tole penico sem zelo zadovoljna, temeljito očisti vse sledi make upa, kože mi ne zateguje,
    moti edino , ker mi včasih zaide v oči potem pa me grozno peče, :no:
    Toda to se mi zgodi samo takrat ko se mi bolj mudi in si na hitro zdrgnem obraz, :mistake: bo treba vedno pooooooooočasi odstranjevat ličila pa bo.

Profile photo of S
    S
    Član

Penica je deležena veliko pozitivnih komentarjev na forumu, vendar pri meni ni upravičila navdušenja. Preizkušala sem jo jeseni, ko imam včasih izsušeno kožo, drugače imam normalno do mešano, saj se mi včasih zmasti T-cona.
    Pena ni primerna za vsakodnevno čiščenje, saj je zelo močna in zato primernejša za odstranjevanje težkega MU, vendar vseeno pusti kožo izsušeno, pusto. Tudi po izdatnem nanosu vlažilne seruma/kreme ( bodisi Balea Aqua serum ali Essential care Vrtnica), je bilo vseeno prisotno ščemenje, tako da je mogoče, da je bila zame tudi kakšna sestavina dražeča. Ker me je močno zategovala, sem jo hotela porabiti za telo, kjer se prav tako ni dobro obnesla, saj me je povsod pikalo in občutek po njeni uporabi je bil res zoprn. :ermm:
    Lahko zaključim, da pena ni najbolj primerna za tiste z občutljivo bodisi suho kožo, mogoče bi bila primernejša za mastnokožke. :yes:
    Nekateri omenjajo pekoč občutek pri odstranjevanju očesnega MU, s čimer nisem imela izkušenj, ker imam pri umivanju s penico vedno močno zaprte oči. Preizkusiti to trditev me pa res ni mikalo :)
    Nanos je neproblematičen, resda ni tako kompaktna kot nekatere druge, vendar se vseeno lepo nanaša. Vonj ni nič posebnega in je nemoteč.
    Embalaža je lušna in cena glede na radodarno količino ugodna, vendar zame penica nikakor ni uporabna, zato je ne nameravam ponovno kupiti.

Ocena 5/2

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico