AOK- pur balance

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of ena ena 6 let, 5 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of ena
    ena
    Član

Opis izdelka: Hladilna krema z izvlečkom čaja in ginsenga

vir:aok-kosmetik.de

Sestavine: Aqua, Hexanediol, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Propylene Glycol, Dibutyl Adipate, Maltodextrin, Cetearyl Alcohol, Euphrasia Officinalis Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Panax Ginseng Root Extract, Cucumis Sativus Juice, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Dimethylsilanol Hyaluronate, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium, Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cyclomethicone, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii, Squalane, Dimethicone Crosspolymer, Polysorbate 60, Sodium Carboner, Alcohol Denat, Parfum, Linalool

Profile photo of ena
    ena
    Član

Tole je pa moja ljubezen kar se teksture, občutka na koži ter efekta tiče.
    Zelo lepo se razmaže ter hitro vpije. Sama namreč ne prenesem krem, ki puščajo na koži film ali še huje, ki obležijo na njej kot težka in mastna maska. To se mi običajno zgodi pri kremah, ki so namenjene suhi koži, jaz pa imam okoli oči čisto normalno.
    Odlično služi kot podlaga za make up, nič se ne svaljka. Koža je po uporabi odlično navlažena, izgleda spočita,kot če bi se recimo fajn naspala. Upam da je vsaj približno dobra naložba za prihodnost in da bo kakšno gubico prestavila na poznejši čas.
    Sicer pa jo uporabljam večinoma zvečer, redkeje čez dan; čez dan mi je namreč še bolj všeč Sebamedova anti age.
    Je skoraj brez vonja, oziroma če zelo zelo dobro povoham, zaznam neko zeliščno sled.
    Pakirana v tubici, cena okoli 5€.

moja ocena tudi 5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico