AOK – First Beauty Sanftes Waschgel

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 5 let, 3 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, glycerin, sodium laureth sulfate, decyl glucoside, oleth-5, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, glycol distearate, caprylyl glycol, propylene glycol, laureth-4, yogurth, mentha aquatica, panthenol, lactic acid, peg-7 glyceryl cocoate, parfum, cocamidopropyl betaine, sorbitol, tetrasodium edta, phenoxyethanol, sodium benzoate, propylparaben, methylparaben.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale gel že kar nekaj časa uporabljam in se mi zdi res najboljši, pa sem jih poskusila že kar nekaj. Temeljito očisti še tako močen make-up, kar je pri meni bistvenega pomena. vsak dan sem namreč naličena in zvečer je treba vse to temeljito odstranit. ta gel to naredi. Kožo mogoče malo zateguje, ampak mene to ne moti, ker tako ali tako potem uporabim še tonik in/ali kremo.

Je precej goste konsistence, peni se bolj malo, z odstranjevanjem pa nimam težav, ker se lepo stopi z vodo. In še nekaj, kar mi je všeč pri tem gelu – oči me čisto nič ne pečejo, kar se je rado dogajalo pri drugih gelih.

Pa še cena je ugodna, nekaj nad 4eure.

Zaenkrat moj najljuši odstrajevalec ličil

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico