ALVERDE – Vlažilna obloga za lase Aloe Vera&Hibiskus

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Maske, olja in tretmaji za lase ALVERDE – Vlažilna obloga za lase Aloe Vera&Hibiskus

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of maja_ maja_ 5 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

ALVERDE – Vlažilna obloga za lase Aloe Vera&Hibiskus

Masko sm kupila zaradi nizke cene in dobrih ocen z drugega foruma. Mislim, da stane manj kot 3€. Tuba z luknjico za doziranje je zelo praktična za doziranje, saj si iztisneš željeno količino maske. Maska je bele barve, čudnega vonja – meni niti ne smrdi niti ne diši.

Imam dolge lase, ki se hitro zmastijo in tudi ko uporabim to masko, se še hitreje zmastijo, zato je ne uporabljam rada. Ponavadi jo pustim na laseh pol ure ali več, odvisno koliko časa imam, in sperem. Lasje so nahranjeni, mehki in voljni pa še svetijo se, kar mi je zelo všeč. Pa tudi vonj se še dolgo vonja.

4/5 – Za tako ceno gre za res dobro masko, všeč mi ni samo zaradi tega, ker se mi po njej lasje še hitreje zmastijo.

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Jaz imam suhe lase, pa se mi je zdela maska kar malo odveč, verjetno zato, ker prej itak uporabim balzam. Alkohol tudi meni ni bil všeč, zato sem prenehala z uporabo. Zdaj uporabljam namesto balzama novo masko avokado/grozdje, ki je fantastična.

4/5

Profile photo of maja_
    maja_
    Član

Nasploh obožujem Alverde izdelke in tudi ta maska ni nobena izjema. Meni diši čudovito, nevsiljivo in naravno. Tudi nanaša se brez težav. Običajno jo uporabim po šamponiranju in pustim delovati nekaj minut. Všeč mi je tudi končni efekt, kodri so lepi in definirani, moti me edino, da mi ne olajša česanja las, res pa je tudi, da lasje na otip niso tako svilnati in mehki kot pri nekaterih drugih izdelkih. Nakup bom gotovo ponovila, saj gre za kvalitetno masko, še posebej za to ceno. Mislim, da je vredna preizkusa, priporočam!

Ocena 4/5 (zaradi muk pri česanju)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico