ALVERDE – Tagescreme Wildrose

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni ALVERDE – Tagescreme Wildrose

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of UG84 UG84 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Sestavine:
    aqua, glycine sojy oil, glycerin, alcohol, persea gratissima oil, butyrospermum parkii, gossypium oil, prunus amygdalus dulcis oil, simmondsia chinensis seed oil, cetearyl alcohol, magnesium aluminum silicate, lysolecithin, rosa canina fruit oil, parfum, stearic acid, rosa canina fruit extract, cera alba, xanthan gum, pamitic acid, phytosterols, citric acid, tocopherol, plea europaea oil unsaponifiables, sodium hyaluronate, helianthus annuus seed oil, limonene, citronellol, linalool, geraniol, benzyl benzoate, eugenol, citral

Opis izdelka:
    Dnevna krema za suho kožo.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To je že moja druga tubica. Z njo sem zadovoljna. Imam suho kožo. Uporabljam jo zvečer, namažem si jo čez jojobino olje. Por mi ne maši. Koža je po uporabi mehka. Embalaža mi je zelo všeč, saj je v plastični tubi, kar je pa zelo enostavno za doziranje in prenašanje. Vonj me ne moti, kot me pri drugih izdelkih iz te linije. Cena je zelo ugodna. Nakup bom spet ponovila, ko mi jo zmanjka. :thumbsup:

5/5

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Tale kremica je bilamoja stalnica, dokler ji niso spremenili sestavin in vanje vmešali alkohol. Ni mi povzročala nobenih nečistoč, bila je super. Zdaj, ko so vanjo stlačili alkohol je ne kupujem več. :verymad: Vem le, da je sedaj, predvidljivo, malo redkejše konsistence, ne vem pa alise vsebnost alkohola kaj začuti. Na dolgi rok ziher ni najbolje.

5/5 za staro verzijo

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico