ALVERDE – svinčnik za oči

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ALVERDE – svinčnik za oči

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ALVERDE – Lidschattenstift

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem dobila kot darilo, kajti nikoli me ni zamikalo nic iz Alverdine kolekcije (razen maskare, ki sem jo kupila mami).

Sama imam mastne veke, tako da je primer nujno zlo.

Svincnik je debelejsi, toda krajsi tako da je zelo prirocen in lahek za manevrirat. Pokrovcek je plasticen, ki hitro poci tako da ni najbolj prakticen oziroma transport ne prezivi veckrat zaporedoma.

Sam svincnik je gost, bolj trdne strukture, ni tako kremast kot npr Essence long lasting eyeliner.
    Uporabljala sem ga samo pod veko, kajti za v waterline je premalo pigmentiran.
    Nanos je bil dokaj problematicen, saj je svincnik bolj trd in se pocasi mehca. Pigmentiran je srednje, tako da eden do dva potega in imamo tocno barvo. Preko senck se ne obnese najbolje, saj je potreba nanos ponoviti, da dobimo pravi odtenek.

Obstojnost je dobra, v waterlinu sumim da ne bi dolgo zdrzal. Pod veko mi je zdrzal cel dan, le pri waterlinu se je nekoliko stopil.

Nakupa ne bom ponovila, saj se izdelek ne maze dovolj dobro.
    Tocne cene ne poznam, toda mislim da je okoli 3€, kar se mi zdi prevec, saj mi izdelek ne odgovarja. Ce vam odgovarja, oziroma uporabljate izkljucno naravno kozmetiko, potem je cena res smesno nizka.

2/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico