ALVERDE – Sensitiv Tagescreme Seide

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni ALVERDE – Sensitiv Tagescreme Seide

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    Aqua, Glycine Soja (Oil)*, Glycerin, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Shorea Stenoptera (Butter), Prunus Armeniaca (Kernel Oil)*, Cocos Nucifera (Oil)*, Theobroma Cacao (Butter)*, Sodium Lactate, Xanthan Gum, Bambusa Arundinacea (Extract)*, Argania Spinosa (Kernel Oil)*, Lauroyl Lysine, Squalane, Serica, Hydrogenated Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus (Seed Oil), Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Lecithin, Lysolecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Butyrospermum Parkii (Butter)*, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Limonene**, Linalool**, Citral**, Geraniol**

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tole kremo sem kupila enkrat, ko se mi je res mudilo in sem samo vzela prvo in šla. Uporabljala sem jo kakšne 14dni, zdaj pa sameva, ker sem šla kasneje po boljšo :)
    Krema je zelo redke konsistence, meni se jo hitro “vlije” preveč.
    Vonj je prijeten in nežen, embalaža je na navoj, kar mi ni všeč, pa še raje imam pumpico.
    Občutek imam, kot, da mi je krema mastila kožo, ki je drugače suha, razen v T predelu, kjer se je stanje z uporabo poslabšalo.
    Krema je kožo navlažila malenkostno, ne zdi pa se mi, da bi jo kaj nahranila.
    Prej sem včasih uporabila Balm Balm geranija.
    Če sem si jo nanesla tik preden sem šla, se še ni čisto vpila oz. je pustila tak film, ki je povzročal potenje med potjo in neprijeten občutek, tako da priporočam nanost dosti pred kakšnim delom, odhodom.
    Cena okoli 3€ v DMu, kupila je ne bom več.
    2/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico