ALVERDE – Sensitiv shampoo – Birke&salbei

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi ALVERDE – Sensitiv shampoo – Birke&salbei

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of freakica freakica 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Opis izdelka:
    Alverde šampon za občutljivo lasišče z brezo in žajbljem.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Šampon sem začela uporabljati zaradi srbečega lasišča. Situacijo je odlično popravil, že po prvi uporabi sem imela manj težav. Tudi prhljaja ni več. Kombiniram ga z Alverde marelico, skupaj se mi zdita idealna kombinacija.

Šampon je bolj goste, gel konsistence. Peni se dobro, umivanje ni težavno. Malo me moti le vonj, ki spominja na zelišča in žajbelj. Če z žajbljom nimate težav, vam tudi vonj ne bo neprijeten.

Embalaža je priročna, plastična, pokrovček pa se enostavno odpira tudi z mokrimi rokami.

Cena je za tako dober šampon smešno nizka, okoli 2€. Nakup bom definitivno ponovila.

Ocena 5/5

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Pred kratkim sem zopet kupila ta šampon in sem trenutno na drugi plastenki.
    Vem, da pred leti name ni naredil preveč dobrega vtisa, a sem mu zdaj dala drugo priložnost. Zdaj ne vem, če so mu od takrat kaj spremenili sestavine, ali pa mi zdaj preprosto ustreza…

Imam občutljivo lasišče, ki hitro reagira in se tudi hitro zmasti ter tanke lase.

Sam šampon je gelaste strukture, ob stiku z vodo se rahlo speni, lepo porazdeli in brez težav izpere z las. Vonj po žajblju je sicer res bolj zaznaven in bi mogoče bolj občutljivim šel v nos, a mene ne moti.
    Lasišče ni prav nič razdraženo po uporabi. Lasje sicer niso zelo mehki, ampak mene to ne moti, kvečjemu mi je všeč, ker imam tako tanke lase, saj jim doda malo volumna.

Kombiniram ga z Alverde Kofein Shampoo (Grün coffee) in se mi zaenkrat ta kombinacija zelo dobro obnese. Vsekakor bom nakup ponovila.

Embalaža običajna in praktična plastenka s pokrovčkom na preklop. Cena pa tudi ugodna za tako dober šampon.

Profile photo of S325
    S325
    Član

Po dolgem času šampon ki reeees dobro opere lase, sem zelo zadovoljna tako z šamponom in balzamom iz iste linije.
    Zelo lepo mi tudi diši.

Lasje so sicer malce bolj “trdi” ampak mi je to všeč, saj si lažje oblikujem frizuro in imam občutek kot da mi pusti malce več volumna.

Cena je ugodna.

Priporočam.
    Ocena: 5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tale šampon ima pa moja mami in ga kdaj pa kdaj vzamem za kombinacijo k marelici od Alverde. Diši res lepo, imam rada žajbelj in njegov vonj, lase dobro očisti in lasišče občutno pomiri.
    Glede občutljivega in srbečega lasišča moram povedati, da res pomaga. Najbrž si bom kupila kar svojega in ga kombinirala z marelico, saj bodo lasje tako svetleči, očiščeni in lasišče nesrbeče. Najboljša kombinacija!
    Embalaža je preprosta, na poklop, zdrži tudi prenašanje.
    Šampon je srednje goste konsistence, peni se bolje ob drugi uporabi.
    Cena je okoli 2€, kar je malo, glede na to, da je dobre kvalitete, brez silikonov. Dobi se ga v DM.
    Ocena 5/5 in 10/5, če kombiniram z marelico :)
    Zagotovo ga bom kupila še čisto samo zase :blush1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ker sem bila na splošno navdušena nad Alverde šamponi sem sprobala tudi tega.

Šampon je namenjen občutljivemu lasišču in to funkcijo opravi dobro. Šampon se srednje dobro peni (za naravnega se dobro peni, če ga primerjamo z navadnimi šamponi pa se peni malce manj). Lasišča ne draži in ni potem srbečega občutka. :dance1:

Po nekajkratni uporabi se mi je začel pojavljati prhljaj, zato sem ga tudi zamenjala.
    Embalaža je flaška na pokrovček, ki se normalno odpira. Ker je šampon malce gostejši, moramo proti koncu flaško obrniti na glavo.

Na voljo v DM-ih; cena je okrog 2.5€.

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of maja_
    maja_
    Član

Tale šampon sem kupila v tisti mini embalaži za dopust. Potrebovala sem nekaj nežnega in hkrati kvalitetnega, saj si na morju perem lase bolj pogosto kot običajno. Nad šamponom sem bila navdušena, tako da sem si takoj ko sem ga porabila šla kupit veliko verzijo. Od takrat sem poskusila že celo paleto alverde šamponom, a mi je ta še vedno najljubši.

Diši čudovito, zeliščno-vsakemu verjetno ta vonj ne bo ugajal, ker je precej specifičen vonj. Nanašanje in penjenje je ok, jaz sem se nekako navadila da šamponiram dvakrat, (ker si pred pranjem nanesem še kakšno olje in nočem tvegati mastnih las) čeprav mislim, da bi bilo sicer tudi enkrat dovolj. Po šamponiranju nanesem tudi balzam. Šampon je res nežen, meni je celo odpravil prhljaj. Tudi sestavinsko mi je všeč, sploh za tako nizko ceno. Definitivno priporočam za kakšen dopust ali nasploh uporabnice, ki si pogosto perejo lase. Redko kateri izdelek pri meni dobi 5, a ta šampon je najvišje ocene res vreden.
    5/5

Profile photo of freakica
    freakica
    Član

Sampon je res odlicen, saj zeloooo dobro opere lase, ne masti in obtezuje las ter ni parhlaja, cena je super ugodna glede na kvaliteto. Moti me vonj, saj je za moj okus premocen in ni prijeten, saj imam obcutek da mi lasje smrdijo. Peni se dobro in spere se tudi brez tezav. Nakup priporocam :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico