ALVERDE – olje proti celulitu z limono in rožmarinom

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Anticelulitni izdelki, oblikovanje telesa, posebna nega ALVERDE – olje proti celulitu z limono in rožmarinom

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of freakica freakica 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Opis izdelka:
    Naravno olje proti celulitu, izdelek ima BDIH certifikat.

Profile photo of S
    S
    Član

Meni je super, imam že drugo flaško. :dance1:

Olje ima prijeten vonj po citrusih in se super obnese v boju proti celulitu. Uporabljam ga pred telovadbo v kombinaciji z izdatno masažo, ker je ravno ta po mojem najpomembnejša.
    Se hitro vpije, koža je po uporabi napeta, mogoče malenkost zateguje, ampak to pomankljivost rešim tako, da primešam mandljevo olje zraven.
    Embalaža je steklena, kar je edini minus, ker z mastnimi rokami tvegaš “harakiri” ploščic v kopalnici.
    Cena okoli 6 eurov za 100 ml je popolnoma upravičena zaradi kvalitetnih sestavin.

Iz srca priporočam! :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

To olje je eno izmed mojih najljubsih naslov, vbistvu se uvrsca v mojih top5 izdelkov za nego telesa.

Embalaza je steklena,tezka steklenicka, doziranje sicer ni najbolj prakticno (pokrovcek na navoj in luknjica, skozi katero je potrebno olje izlivati), vendar tako dobremu izdelku to oprostim.

Ima izredno mocan vonj po citrusih (jaz rozmarina ne voham) ki je meni resnicno zelo prijeten in se ga ne navelicam. Je tekoce konsistence (olje pac :blush1: ) in se seveda lepo razmaze.

Uporabljam ga zvecer po tusiranju in cela kopalnica disi se nekaj ur za tem. Vonj se mi na kozi ohrani do jutra (kar se mi ne zgodi pri veliko izdelkih) in ravno iz tega razloga ga cez dan ne uporabljam (saj res ne zelim, da bi hodila po svetu in disala po limonah :)) ). Olje se izredno lepo vpije v kozo, ceprav imam normalno, tako da predvidevam da bi ga suha se hitreje posrkala vase. Ponavadi ga nanesem se na malo vlazno kozo in po parih minutah se ze lahko oblecem, brez da bi puscal madeze. Pri doziranju pazim in ga nanasam v majhnih kolicinah.
    Uporabljam ga povsod kjer imam suho kozo in kljub temu da gre za olje mi moje koze tudi ob vsakodnevni uporabi ne zapacka niti mi ni prevec hranljivo. Poleti sem sicer pazila da sem ga uporabljala res v zelo majhni kolicini, saj ne prenesem neprijetnega obcutka limanja koze ob oblacila/posteljnino.

Najbolj vsec mi je, da mi kozo naredi res izredno mehko in prijetno na otip.
    Kozo tudi lepo navlazi, nahrani in napne, o kaksnem zmanjsanju celulita pa nazalost ne morem porocati, ceprav ga uporabljam ze kaksno leto redno. Kozo sicer res malo navidez napne, vendar se bomo morale celulita in podobnih nadlog nazalost lotiti se s cim drugim, sama kozmetika ne bo zadostovala.

Je pa super dopolnilo za izboljsanje izgleda stegen in riti, seveda ob redni vadbi in pravilni prehrani :parfume:

Priporocam prav vsem, ce vam le vonj ustreza!

To olje sm kupila, ker sm potrebovala nekaj za masažo kritičnih predelov. Stane okoli 5€, embalaža je zelo težka steklena steklenička z rumenim pokrovčkom in luknjico za doziranje. Na stekleničko je treba paziti, da ne pade, ker mislim, da se ob padcu ne bi dobro končalo. V steklenički je 100ml vsebine, porablja se ga pa zelo počasi.

Olje je rahlo rumene barve, diši pa po citrusih – vonj je intenziven in zelo prijeten, zato zelo rada posegam po njemu, saj mi je vonj citrusov eden izmed najljubših. Uporabljam ga predvsem za stegna in rit. Po tuširanju ga nanesem in nekaj časa masiram. Počasi se vpije, vonj pa kar nekaj časa traja. Enkrat sem ga uporabila še po celih nogah, pa so me začele srbeti, zato ga uporabljam le na kritičnih delih. Moja koža je normalna, po uporabi pa je koža navlažena, prožna in diši. Celulita olje kar samo od sebe ne odpravi, pripomore pa k boljši prožnosti. Z kombiniranjem vadbe in dobre prehrane, bi lahko prišli do dobrih rezultatov.

Nakup bom definitivno ponovila, saj je olje vredno ponovnega nakupa.

5/5

Profile photo of ena
    ena
    Član

Še ena zadovoljna uporabnica tega olja :yes: .
    Nega z njim predstavlja pravo aromaterapijo, vonj prijeten zeliščno- citrusni, jaz voham bolj limone.
    Nisem sicer opazila bistvenega delovanja na zmanjšanje že obstoječega celulita, niti tega nisem pričakovala. Bom čisto zadovoljna že, če ga bo preprečil za v bodoče. Kadar si vzamem čas, ga z masažnimi gibi vtiram v telo, pri tem pa si pomagam z masažno anti-celulitno krtačko. proces traja vsaj 10 minut.
    Po takšni seansi se res čuti prekravaljenost nog in nekakšno drobno prijetno zbadanje, kadar pa ga samo na hitro nanesem na telo, pa dvomim, da ima kakšno proticelulitno delovanje, prej bi rekla negovalno.
    Če je še kje kdo, ki tega olja ne pozna, takoj v Dm ponj :lol1: , priporočam!

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

To olje sem kupila, ko sem prebrala pozitivne ocene arsovk. Moram reči, da je izpolnil pričakovanja.

Uporabljala sem ga vsaj enkrat dnevno, več kot en mesec. Rezultati so bili vidni predvsem v boljši elastičnosti in napetosti ter splošnem videzu kože. Seveda pa celulit (žal) ni čudežno izginil :silly: Olje se ob izdatni masaži lepo vpije, vendar se mi zdi da mi vseen pusti precejšen film na koži.

Moti me edino embalaža – steklenička je dejansko steklena in težka, kar mi pri olju res ne odgovarja, saj imam občutek da mi bo vsak čas padla po tleh in se razbila. tudi doziranje skozi majhno luknjico na vrhu je včasih težko.

Vonj je zelo intenziven, po limoni in zeliščih, rožmarinu. Meni je super vonj, se grem še aromaterapijo zraven :) Vsekakor pa se bo našlo veliko žensk, ki jih bo vonj neugoden.

Ocena 4/5 – priporočam uporabo vsem, ki imajo potrpljenje za vmasiranje olja v telo.

Tudi jaz sem zelo zadovoljna s tem oljem, navdušile pa so me uporabnice na nekem drugem forumu. Tako kot so navedle že predhodnice, je koža po uporabi prijetna na otip, kakšnih pozitivnih učinkov na sam celulit pa žal ne zaznavam.
    Moti pa me steklena embalaža.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Olje uporabljam na vsake 2dni, večinoma zjutraj, kombiniram pa ga z Garnierjevim Shock Treatment gelom proti celulitu. Cena je bila okoli 6Eur v DMu, kar se mi zdi čisto povprečno.
    Olje lepo diši, bolj pot limoni kot rožmarinu, pa še ta vonj ni tako izrazit. Maže se lepo, a glede na to, da je namenjen masiranju kritičnih predelov se vpije kar malo hitro.
    Koža, je po uporabi mehka in nahranjena, a do večera se meni, ki imam suho, že izsuši.
    Po kombinirani uporabi je koža seveda bolj napeta in tudi na pogled bolj čvrta, celulita pa je še vedno nekaj :)
    Edin minus je embalaža, ker je steklena in me je večkrat strah, da bo spolzela iz rok in padla na ploščice, kar se ne bi dobro končalo.
    Zagotovo ga boom še kupila, saj je vonj res dober, korist pa tudi, saj je koža napeta.
    5/5!

Profile photo of freakica
    freakica
    Član

Meni je tudi super vsec… Na aze se dober in tudi vpije se hitro, rezultati so (seveda ob urejeni prehrani, sportanju in veliko vode)… Ga priporocam :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico