ALVERDE- Negovalni losjon za telo z olivo in aloe vero

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo ALVERDE- Negovalni losjon za telo z olivo in aloe vero

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of S
    S
    Član

ALVERDE- Negovalni losjon za telo z olivo in aloe vero

Sestavine: Aqua, Glycine Soja Oil, Glycerin, Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Olea Europaea Oil, Squalane, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Gel, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Palm Glycerides, Butyrospermum Parkii Butter, Lysolecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Olea Europaea Extract, Calendula Officinalis Extract, Tocopherol, Acorbyl Palmitate, Lecithin, Parfum, Citral, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol.

Ta losjon za telo sem kupila v obdobju navdušenosti nad Alverde izdelki in spada v skupino le- teh, ki me je razočarala.
    Zelo zelo me moti namreč vsebnost alkohola, ki je očitna že v vonju in tudi na koži se zaradi tega ne obnese najbolje. Resda se hitro vpije, vendar je že po parih urah koža zopet suha, celo bolj kot prej. :verymad:
    Losjon se drugače ponaša z BDIH certifikatom, zapakiran je v solidni embalaži in nanašanje je enostavno, tudi cena je primerna, nekaj manj kot 3 €.
    Zaradi teh prednosti mu dajem oceno 2/5, oceno namreč zelo zniža alkohol, ki je v tem izdelku meni osebno zelo moteč dejavnik.

2/5

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Sem ga kupila in mi ni všeč! :verymad: Full se slabo razmaže in tud vonj je “beden”.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tale losjon sem kupila samo za to, ker mi je vsega zmanjkalo in sem pograbila prvega, ki sem ga opazila. Seveda mi je žal. Cena je bila okoli 3€ v DMu. Že na 4. ali 5. mestu ima alkohol in jaz ga tudi ZELO vonjam. Grozno postane šele ko se namažeš, sicer se vpije hitro, glede na zelo redko teksturo in občutek imam resnično, kot da alkohol kar sproti suši mojo že tako suho kožo, ne da bi jo karkoli navlažil ali celo nahranil. Res slaba izkušnja in nakupa zagotovo ne bom ponovila. Embalaža je sicer v redu, ampak je to res obstranskega pomena. Ne vem sicer zakaj dajejo iz prodaje pri ALverde dobre izdelke in obdržijo takšne, ki res niso za v redno linijo. :( Porabila sem ga 1/4 nato sem ga postavila v omaro, najbrž bo pa hmalu romal v koš.
    Ocena: 0/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico