ALVERDE – Handcreme Calendula

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov ALVERDE – Handcreme Calendula

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Sestavine: Aqua, Glycerin, Olea Europaea, Glycine Soja, Butyrospermum Parkii, Caprylic/Capric Triglyceride, Alcohol, Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cera Alba, Glyceryl Stearate Citrate, Calendula Officinalis, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis, Cellulose, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Parfum*, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Eugenol*, Citral*, Citronellol*.
    *from natural essential oils

vir: http://shrani.si/files/alverdeyuk2.jpg

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kremo sem kupila iz firbca in nakupa ne bom ponovila.

Embalaza je plasticna tuba, majhna in malo sirsa, doziranje je dokaj enostavno.
    Vonj je meni osebno neprijeten, zeliscen, vendar se kar hitro razdisi.

Krema je srednje goste konsistence, bele barve, razmaze se lepo, vpija se dolgo in na kozi pusca neprijeten film.

Moje normalne do rahlo suhe koze ni popolnoma nic nahranila in tudi slabo navlazila, tako da sem nad ucinkom razocarana, pa se neprijeten film pusca (to oprostim kaksnim res hranljivim kremam, kar pa ta ni).

Cena je okoli 3€ v DMu kar je sicer ugodno, vendar je zaradi slabega ucinka ne bom vec kupila, saj se za podoben denar dobi dosti boljse.

Priporocam samo v primeru, ce nimate suhe koze in vas masten film ne moti.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico