ALVERDE – Getönte Tagescreme Mandel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni ALVERDE – Getönte Tagescreme Mandel

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

Sestavine:
    aqua, zea mays germ oil, glyceryl stearate SE, simmondsia chinensis seed oil, theobroma cacao butter, glyceryl stearate citrate, glycine soja oil, prunus amygdalus dulcis oil, glycerin, calendula officinalis flower extract, sodium citrate, citric acid, parfum, tocopherol, limonene, linalool, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891

Opis od proizvajalca:
    Tonirana krema z mandljevim oljem za vsak tip kože.

To kremo sem kupila zato, ker sem se želela izogniti pudranju. Krema je pakirana v plastični tubici kot ostali Alverde izdelki, cena manj kot 3€. Dobi se jo v DM.

Krema je torej nežno obarvana, njenega vonja ne prenašam zelo dobro. Krema na obrazu daje nekak masten občutek, rahlo obarva (primerna je za srednjo polt), prekrivna seveda ni, vonjam jo pa še kar nekaj časa po uporabi. Poleg tega pa so se mi po njej začeli delati majhni mozoljčki, zato sem jo tudi nehala uporabljati. Nakupa ne bom ponovila, saj si ne želim še več mozoljev po obrazu. :lol1:

3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico