ALVERDE – Gesichtswasser Wildrose

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki ALVERDE – Gesichtswasser Wildrose

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Black Cherry Black Cherry 3 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Sestavine:
    aqua, rosa centifolia extract, rosa canina fruit extract*, glycerin, parfum**, citric acid, alcohol, silver citrate, limonene**, linalool**
    * ingredients from certified organic agriculture
    ** from natural essential oils

Opis izdelka:
    Vrtnični tonik, ima BDIH certifikat.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Temu toniku so menda spremenili sestavo in vanj stlačili alkohol…

Jaz sem imela ta tonik enkrat. Sicer je bil fajn, lepo je osvežil kožo, ampak kak presežek pa ni bil. Poleg tega mi ta vrtični vonj ni ustrezal. Je pa res škoda, da gredo uničit tak sestavinsko fajn tonik

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

V prvotni sestavi, ki ni vsebovala alhkohola, je bil ta tonik eden boljših. Dokaj naraven, naravnega, nežnega vonja, je puščal na koži občutek čistoče in navlaženosti. Škoda, da so nove sestavine pokvarili z alkoholom, saj ga sej več ne želim uporabljati.

Za prejšnjo sestavo bi ga ocenila s 4/5, zdajšnjega pa ne morem oceniti, ker ga ne bom uporabljala.

Naj se popravim:

Pravijo, da se zaračenega kruha največ poje…evo, tokrat se mi je to zgodilo. K temu toniku se namreč kljub zgornjemu komentarju še vedno vračam, ker mi ustreza. Krasno očisti, navlaži in je nedražeč, prijeten za kožo.
    Še vedno pa ostajam pri isti oceni, torej 4.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik je bil, dokler mu niso spremenili sestave, stalnica v moji negi, pred kratkim pa sem si kupila novo razlicico, saj me je zanimalo, kako se bo obnesel na moji kozi sedaj in moram povedati, da je ucinek enak, kot prej. Sicer so mu res dodali alkohol, ki pa je na sedmem mestu, tako da me kaj posebno niti ne moti, se posebno zato, ker se ga ne vonja.
    Vonj je ostal enak, kar precej po vrtnicah, meni ni neprijeten in sem se ga navadila.
    Tonik uporabim vsake toliko, ko ne vem kaj bi si dala na obraz, ponavadi v kombinaciji z essential care cistilnim gelom in vrtnicno kremo in v tej kombinaciji se obnese super. Poleti sem ga veckrat uporabljala celo brez kreme in za mojo mesano kozo je bil dovolj. Koza je po uporabi lepo navlazena (nahrani nic), mehka na otip, nic me ne zateguje, rezultat je torej primerljiv z nekajkrat drazjimi toniki.
    Embalaza je dokaj prakticna, pokrovcek lepo tesni, doziranje je dokaj enostavno.
    Cena je okrog 3€ v Dm-u, kar se mi zdi izredno ugodno, saj mi tonik zares odgovarja in priporocam vsem, da ga preizkusite, ce ga se niste.

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Tonik sem si kupila, ko so zamenjali embalažo. Uporabljala sem ga nekaj časa, ampak mi je moj dragi potem vedno rekel, da nekam čudno smrdim, zato sem ga pač nehala uporabljati :lol2:
    Sicer mi je tonik na koži odgovarjal; razen vonja po gnilih vrtnicah me ni motilo nič. Kožo je lepo navlažil in pripravil na nanos kreme.
    Embalaža mi je zelo všeč – taka lepa minimalistična; pri mojem toniku se je pokrovček sicer malo težko odpiral, ampak bolje tako, kot pa da se tonik odpre med prenašanjem…

Sedaj tonik nekje sameva; verjetno mu je že potekel rok trajanja in ga bo treba zavreči :blush1:

Zaradi vonja ga ne kupim več.
    Ocena 3/5

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Mene vonj ne moti, me pa moti, da je v njem toliko eteričnih olj. To in pa alkohol. Kljub temu sem se odločila, da mi dam še eno priložnost in bila pozotivno presenečena. Sicer ni več to, kar je bil, vendar pa me koža nič ne peče. Vseeno nisem prepriačana, da ga bom še kupila, ravno zaradi alkohola in eteričnih olj.

3/5

Precej povprečen tonik, zdi se mi, da mi kože ne navlaži dovolj, zato ga ne uporabljam več. Poleg tega sedaj vsebuje alkohol. Sicer pa je cena zelo ugodna.

Ocena 3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico