ALVERDE – Gel liner

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ALVERDE – Gel liner

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ALVERDE – Gel liner

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta gel liner sem dobila od soforumasice, ker ji ni odgovarjal.

Meni super odgovarja, saj se lepo nanasa, ter je zelo obstojen.
    Sama ga nanasam z za to namenjenim copicem. Je pa res, da ni ze po prvem nanosu tako crn kot je v posodici, ter da je za to potrebno ponoviti nanos. Ampak to sem tudi pricakovala, saj imam ze en gel liner, ki se obnasa podobno.

Je zelo kremast, z neznim vonjem ki je tipicen za alverde.

Ce ga kje vidim v se drugih odtenkih, ga definitivno kupim!

Ko se posusi, je zelo obstojen toda ni vodoodporen, kar je lahko minus za nekatere.

4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Gel je dokaj redke konsistence (v primerjavi z ostalimi gel linerji),nanasam ga s primernim copicem, za dosego prave crne je potrebno nanos ponoviti.
    Cena je bila okoli 3€ v DM-u, mislim da ga zaenkrat v redni ponudbi ni, kolikor vem pa naj bi se ga kmalu dalo dobiti.
    Nad linerjem sem sicer razocarana, saj sem sprobala ze kar nekaj boljsih. Najbolj me moti, da ga je izredno tezko dozirati na copic, kaj hitro ga je na copicu prevec (ker je tako redek). Ravno crto je z njim sicer enostavno narediti, tako da je primeren tudi za tiste, ki se z gel linerji sele spoznavajo.
    Na meni ni niti priblizno obstojen cel dan, po nekaj urah se mi zacne krusiti (prav odpada v kosckih) in bog ne daj da si slucajno pomencam oko. Jaz ga zagotovo ne bom vec kupila, ker od gel linerja res pricakujem celodnevno obstojnost (MU nanasam zjutraj in odstranjujem zvecer ali pa sem cel dan brez, tako da neka vmesna obstojnost zame ni uporabna) saj mi ni grsega kot MU z unicenim/odpadlim linerjem.
    Priporocam v preizkus ce se z gel linerji sele spoznavate ali pa ne potrebujete celodnevne obstojnosti.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Gel liner sem kupila, ker sem želela preizkusiti, kako sploh delujejo.

Nanašala sem ga s čopičom za gel linerje, vendar sem imela vseeno precej težav. Nikakor nisem uspela zajeti pravšnje količine linerja, saj je gel zelo redek in mehek, tako da se je hitro nabralo preveč izdelka na čopiču.

Nanos je enostaven, ni težko doseči lepe črte. Ko se posuši, je na dotik obstojen. Vendar pa se mi je hitro začel luščiti in z veke odpadati v večjih koščkih! Enako se mi je zgodilo tudi na spodnji veki.

Zaradi tega ga ne priporočam.

Ocena 2/5 – če katera kupuje liner, pa ne potrebuje dolge obstojnosti, je tale ok

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Imam ga v rjavi barvi. Z njim sem zadovolja. Je kar redek in mehak. Nanašam ga s čopičem za gel liner. Sam nanos mi je neproblimatičen. Z njim se da narediti res lepo tanko črto. Obstojnost je kar dobra, saj mi zdrži skoraj cel dan. Se mi ne lušči in pada v oči. Moti me le vonj, ki je zelo neprijeten, a na srečo se ne vonja, ko je že enkrat nanesen. :) Odstranim ga brez problema, veliko lažje kot eyeliner.

Pakiran je v lončku in je zelo priročen za nanašanje. Za prenašanje ni preveč. Liner je bolj redek in se ob premetavanju razmaže po pokrovu. Pokrovček dobro tesni, tako da se ne odpira. Nakup bi ponovila oz. bom, ko mi zmanjka tega.

4/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta gel liner sem imela samo v črni barvi.
    Ampak z njim sploh nisem bila zadovoljna in je že pri novi lastnici. :lashing:

Gel je preveč tekoč in ga je bilo zelo težko nanesti na oči. Nanašala sem ga s tistim čopičem, ki je bil v prodaji poleg tega linerja, vendar meni nikoli ni uspelo z njim narediti lepe in ravne črte. Vedno je nastala cela packarija. :verymad:

Nakupa vsekakor ne bom več ponovila.

Splošna ocena: 2/5

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale gel liner sem si kupila preprosto zato, ker me je navdušilo dejstvo, da se tudi na policah naših drogerij dobi gel liner in sem ga preprosto morala sprobat…kupila sem najprej črnega in potem še zelenega.

Na žalost…sta bolj ko ne neuporabna. Preredka sta in premalo pigmentirana. Sploh zelen je kar prosojen.

Cena je res ugodna, dostopni so…tako da jih preizkusite, mogoče vam bodo pa odgovarjali.

Jaz imam raje Coastal Scents gel linerje, tale dva pa pozabljena ležita nekje v omari…

2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico