ALVERDE – Feuchtigskeits-fluid Aloe vera

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni ALVERDE – Feuchtigskeits-fluid Aloe vera

Ta tema vsebuje 10 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of sarchee sarchee 4 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    Aqua, Glycerin, Vitis Vinifera Seed Oil, Aloe Barbadensis Lead Juice Powder*, Glycine Soja Oil*, Alcohol, Cera Alba, Glyceryl Stearate Citrate, Sorbitan Stearate, Simmondsia Chinesis Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Rhus Veniciflua Cera, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Hippophae Rhamnoides Oil*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Lasminum Sambac Flower Wax, Pyrus Cydonia Extract, Parfum**, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Tocopherol, Limonene**
    *ingredients from certified organic agriculture
    ** from natural essential oils

Opis od proizvajalca:
    Vlažilni fluid z aloe vero za normalno in mešano kožo.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Tale fluid sem predvsem uporabljala v hladnejših mesecih, saj se mi zdi preveč “težak” za poletje.
    Potem sem ga uporabljala kot nočno nego, a sem ugotovila, da mi povzroča mozoljčke, zato bom preostanek verjetno porabila za nego telesa.

Fluid je bolj kremaste teksture, vpije se precej hitro, lepo navlaži, na koži pa pusti nekakšen film, ki pa meni osebno ni moteč. Ko sem ga uporabljala za dnevno nego, se je super obnesel tudi kot podlaga za puder.
    Cena je smešno nizka, kot pri vseh izdelkih Alverde, mislim pa da je na testu dobil tudi oceno Zelo dobro, kar še dodatno priča o kvaliteti.
    Embalaža je luštna & priročna tubica, poraba majhna.

Sama izdelka ne bom več kupila, ker mi žal maši pore. Sicer bi ga zagotovo še uporabljala, saj je sestavinsko in cenovno zelo dober :thumbsup:

splošna ocena: 4/5

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Se ne bi mogla bolj strinjat z oceno od Kuki*.

Meni je tudi kremica super, lepo disi, embalaza je prirocna, sestavinsko je kvalitetna, poceni je, ampak mi tudi masi pore.
    To sem opazila zdaj na morju, ker sem uporabljala samo to kremico. Ce mi ne bi masila por, bi jo gotovo se kupila, ker mi je drugace obcutek na kozi res dober.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Imam mešano do mastno kožo. Tole kremico sem morala poskusiti, ker jo je Nati toliko hvalila in res je super :cool: . Po čiščenju nanesem najprej tonik, potem pa če se mi zdi da koža ni dovolj nahranjena, še na mokro kožo od tonika, nanesem pikico te kremice. Trenutno je ne uporabljam, ker mi je za poleti enostavno preveč. Meni ta izdelek noro diši, spominja me na kiki bombončke :silly: . Konsistenca kremice je dobra, ni preveč tekoča pa tudi ne pregosta. Obarvana je rahlo rumenkasto. Nanos se meni s pomočjo tonika zdi zelo dober saj se lepo porazdeli, pa tudi brez se da lepo nanesti. Po nanosu je koža nahranjena, ni pa mastna. Dajem jo pa samo na lica, ker mi na T predelu zadostuje samo tonik. Embalaža je meni lepa. Cena pa smešno nizka za tako dober izdelek.

Ocena 5/5

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

No, ko me že ravno darksome omenja…bom pa še tu zapela Hvalnico Aloji in Odo radosti :lol1:

Mislim da imam že četrto tubico te kreme? Nisem prepričana, ker ne štejem več.
    Res mislim, da pri kremi za obraz ne bi smeli šparat in privoščit obrazu tisto, kar mu res ustreza – prav zato, sem tako dolgo iskala kako ‘boljšo’ (beri:vsaj malo dražjo) kremo za obraz, a je nisem našla – vedno znova sem se vrnila k temu aloe vera fluidu.

Všeč mi je, ker se hitro vpije v kožo, mi je ne masti in ne maši por (slednje je res najpomembnejše). Kožo mi dobro nahrani, edino kar bi koga znalo motiti je to, da pušča nek film – mene to ne moti, ker praktično vsak dan čez nanašam mineralni puder in se mi ravno zato zdi tudi dobra podlaga za MMU.

Porabi se je malo (za pozimi mi je prelahka in jo kombiniram z oljem ali serumom – zdaj poleti pa zjutraj uporabljam le to kremo). Imam normalno kožo z občasno suho povrhnjico.

in še en plus – smešno nizka cena, manj kot 3eure. Če ne drugega, priporočam vsaj preizkus :thumbsup:

moja ocena seveda 5/5

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Eden boljši Alverde izdelkov, ki ga vsake toliko časa rada vzamem v uporabo. Je nežna, hitro vpijoča kremica, ki naredi lepo, mehko, navlaženo kožo. Sestavine, naravne in dobre, cena smešno nizka.

Moja ocena: 5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kremo sem kupila zaradi navdusenja Nati, vendar je sla kmalu naprej.

Embalaze je tipicna tuba, doziranje je dokaj prirocno, cena nizka (okoli 3€) in vsekakor smesna, ce vam kremica ustreza.

Vbistvu niti ne gre za fluid ampak za kremo (redke konsistence), ki nima nekega izrazito motecega vonja.

Uporabljala sem jo par dni, v kombinaciji z essential care citrusnim tonikom. Krema se mi nikakor ni hotela vpiti v kozo, na kozi je ostal neprijeten film, kar je glavni razlog, da je nisem vec uporabljala. Koze mi niti ni kaj ekstremno navlazila (v primerjavi z essential care vrtnicno) niti nahranila, je pa bila za mojo mesano kozo vsekakor prevec.

Ena izmed kremic, ki se vam jo splaca preizkusiti ze zaradi nizke cene, morda pa vam bo odgovarjala ;)

Kot podlaga za puder se sicer dobro obnese.

Ta fluid sm kupila, ker z Alverde izdelki še nism bila ravno razočarana pa še cena je nizka (manj kot 3€), tako da tudi če ti krema ne odgovarja, nisi v velki izgubi nisi. Gre za bolj redko kremico, ki se vpije dokaj hitro pa meni niti ne diši, smrdi pa tudi ne. Shranjena je v tubici lepe modre barve z luknjico za doziranje, kar je meni zelo všeč, saj je praktična za doziranje, porablja se zelo počasi.

Po uporabi je sicer koža mehka in gladka, ampak pusti film, kot so že uporabnice pred menoj povedale, kar je pa pri meni velik minus, saj tega pa res ne maram. Mislim, da sm zaradi nje tudi dobila mozoljčke, zato sm jo nehala uporabljati.

3/5

Profile photo of emanuela
    emanuela
    Član

Po dolgem iskanju primerne kreme (oz fluida v tem primeru :) ) sem končno našla takšnega, ki mi kožo navlaži ampak mi ne maši por.
    Sama po uporabi ne občutim nobenega filma, ampak se mi lepo vpije v kožo.Po uporabi imam prijeten občutek na koži, ne zateguje mi je, opažam da je bolj mehka, gladka.Vonj mi ni moteč, celo diši mi.Sicer jo vedno uporabim po toniku, ampak mislim da je tudi brez tega lepo mazljiva, ker je bolj redke konsistence ampak dovolj goste, da bi jo prej uvrstila med kreme.
    Cena je za to, da mi res odgovarja zelo nizka, tako da bom nakup zagotovo ponovila.

Ocena: 5/5

Profile photo of S325
    S325
    Član

Prejšnji teden sem si kupila ALVERDE – Feuchtigskeits-fluid Aloe vera, tako jo uporabljam približno en teden – zjutraj in zvečer.
    Občutek na koži je super, ni mastna ampak čutim da imam kremico na sebi, je lepo mazljiva, lepo diši. Tudi če si čez namažem puder, je ta krema dobra podlaga.
    Tudi do kože je super, točno to kar sem iskala. Za enkrat sem zadovoljna in upam da ne bo drugače, cena pa je tudi ugodna.

Ocena: 5/5

Profile photo of sarchee
    sarchee
    Udeleženec

Uporabljala sem ze veliko Alverde izdelkov, in cisto vsak me je razocaral. Ker sem slisala veliko pohval za to kremico, sem si mislila: no, mogoce me bo pa tale presenetila. Pa me ni. Po parih dneh uporabe sem dobila ogromno malih belih mozoljev, ki jih drugace nikoli ne. Krema se mi sploh ni vpila, tezko sem jo razmazala, pustila mi je lepljiv film na obrazu in imela sem obcutek, kot da koza pod njo sploh ne diha. Poleg tega mi je tudi vonj obupen. Tako da, hvala lepa Alverde, sem koncala s to firmo. Edina stvar, ki je pozitivna na tej kremi, je njena cena (3 eur v DMu).

2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico