ALVERDE – Dusch-peeling Kokosraspeln&Lotosblute

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Pilingi in obloge za telo ALVERDE – Dusch-peeling Kokosraspeln&Lotosblute

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Opis izdelka:
    Alverde peeling z lotosovim cvetom in koščki kokosa.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Izdelek sem kupila, ko sem iskala peeling za telo, ki bi ga lahko uporabljala za po depilaciji. Ker so mi na splošno Alverde izdelki všeč, sem kupila tega.

Nad njim sem razočarana. Sam gel je vredu, motijo pa me koščki kokosa v njem, ki naj bi služili za peeling. Tega ne opravljajo najbolje, dobro pa služijo pri mašenju odtoka :mistake: Gel mi kože ni ravno izsušil, sem pa imela po uporabi suh občutek.

Tudi vonj mi ni preveč všeč. Je neka mešanica med cvetličnim vonjem in kokosom, mene spominja na malo gnil kokos.

V glavnem, gel mi z nobenega vidika ni všeč. Cena je okoli 2,5€, ampak po mojem mnenju se da za ta denar dobiti tudi kaj boljšega.

Ocena 1/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico