ALVERDE – Duo Eyeshadow

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ALVERDE – Duo Eyeshadow

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of freakica freakica 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ALVERDE – Duo Eyeshadow

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Sencilo sem kupila v stanju zacetnega navdusenja nad dejstvom, da Alverde proizvaja tudi dekorativo. :lashing:

Embalaza je plasticna, zelene barve, pokrovcek se bolj slabo zapira, zato verjetno kaksnega konstantnega transporta ne bi prevec dobro prenasal.

Na voljo je kar nekaj odtenkov in na pogled zanimivih barvnih kombinacij, sama seb se odlocila za nevtralno bez rjavo kombinacijo.

V DMu so se mi zdele sencke dobre, po prvi uporabi so mi bile se kar vsec, zdaj pa mi nazalost samo lezijo na policah, saj imam enostavno prevec drugih, boljsih.

Glede na to da gre za naravno dekorativo so sencke lepo,fino mlete, pigmentiranost je srednja do dobra, nanos je dokaj enostaven (s copicem), na veki se lepo blendajo in pretirano ne letijo okoli. Obstojnost je srednja, na meni brez podlage zdrzijo par ur, s podlago pa nekje 5 ur. Primerne so za nevpadljiv, naraven izgled, za kaksen mocnejsi MU je verjetno bolje izbrati kaksne bolj pigmentirane sencke z lepsih ucinkom.

Na veki se ne svetijo (nimajo blescic)in dajejo zameten izgled (nikakor ne mat)

Cena je okoli 3€ v dmu, kar je dokaj malo in glede na to da gre za naravne sencke niti niso tako slabe, vendar ob vsej tej poplavi mineralnih senck jim alverde enostavno ne sezejo do kolen.

Priporocam, ce ne uporabljate mineralnih senck oz. od senck ne pricakujete kaj veliko vec od tega, da vam diskretno obarvajo veke.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sencko sem dobila kot darilo.

Imam jo v odtenku rumena/oranzna, kar se mi zdi zanimiva barvna kombinacija.

Embalaza je plasticna, s prosojnim delom na pokrovcku. Moja se dobro zapira in v redu tesni.
    Ne zdi se mi ravno primerna za prenasanje okoli, toda kaksno krajso razdaljo bi verjetno prezivela.

Sencke sem preizkusila nekajkrat, toda trenutno bolj kot ne samevajo saj mi druge veliko bolj odgovarjajo.

Sami sencki sta OK pigmentirani, rumena je malce manj kakor oranzna. Nanasam jih cez primer s copici (takrat je se bil Exe Poxy od CS, danes je UD Potion Primer), na katerega se lepo oprimejo.
    Sencka se sicer zanasa pod veko, toda ker niso tako mocne in temne se da lepo ocistiti, brez temnih sledi.

Sencke na veki lepo izpadejo, lepo se blendajo.
    Ko sem si naredila MU z njima je bil sprva zelo ziv, toda na koncu dneva je bil nekako mrtev, zbledel.
    Sencke so fino mlete, nezne na dotik.
    Moji sencki nista shimmer, niti perlasti sta bolj kot ne mat. Tak efekt mi ni povsem vsec, saj sem bolj navajena na svetlece odtenke.

Senck ne nameravam kupiti, kajti zdijo se mi nekako povprecne, kljub temu da spadajo pod navarno kozmetiko.

3/5

Profile photo of freakica
    freakica
    Član

Ga imam v zlatkastem/rjavkastem odtenku in sem zelo zadovolnja, nanos je dober, obstojenost je dobra, na soncu se zelo lepo lesketa…. Skratka ga priporocma :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico