ALVERDE – Clear Gesichtsfluid Heilerde

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni ALVERDE – Clear Gesichtsfluid Heilerde

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Orange Orange 5 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Sestavine:
    aqua, alcohol, olus oil, glycerin, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, loess, myristyl alcohol, prunus amygdalus dulcis oil, zinc PCA, cimicifuga racemosa root extract, vaccinium myrtillus extract, saccharum officinarum extract, citrus medica limonum extract, citrus aurantium dulcis fruit extract, helianthus annuus seed oil, potassium palmitoyl hydrolyzed wheat protein, xanthan gum, tocopherol, citric acid, parfum, citronellol, linalool, CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491

Tale fluid sem kupila, ker na njemu piše, da pomaga pri aknasti koži. Ker se mi mozoljčki zelo radi pojavljajo na ličkah, sem mu dala možnost. Embalaža je plastična okrogla flaška na pumpico, ki je praktična za doziranje in prenašanje. Cena je okoli 3€, kot ostali Alverde izdelki. Cena ni pretirana, saj se ga ne porabi hitro.

Fluid je malo bolj vodene strukture, nežno rjave barve, tako kot gel za odstranjevanje ličil, in prijetno diši. Po uporabi me ob stiku z razpraskanim mozoljčkom tudi malo peče, vendar pekoč občutek hitro izgine. Imam mešano kožo z občasnim navalom mozoljev. Dodatnih mozoljev mi fluid ni povzročil, da bi pa pomagal pri zdravljenju le teh pa tudi nisem opazila. Po uporabi pa je koža gladka in mehka na otip.

Izdelka verjetno ne bom ponovno kupila, saj sem začela uporabljati druge stvari, ki moji koži bolj odgovarjajo.

4/5

Profile photo of Orange
    Orange
    Član

Fluid sem kupila in začela uporabljati hkrati s čistilno kremo in tonikom. Mozolji so mi dejansko izginili, ko se pojavijo novi, hitreje izginejo.
    Lepo diši, se dobro vpije, vendar je treba paziti pri doziranju, saj se ga hitro iztisne preveč. Poraba je zelo majhna, dobro pa služi tudi kot podlaga makeupu (takrat ga nanesem malo več kot sicer). Kožo imam mešano in se mi ob uporabi ne masti.
    Nakup bom še ponovila.

Ocena: 5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico