ALVERDE – Čistilni robčki divja vrtnica

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki ALVERDE – Čistilni robčki divja vrtnica

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of ghostopera ghostopera 4 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Sestavine:
    Aqua, Glycerin, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Tocopherol Acetate, Sodium citrate, Parfum, Citronellol, Gerniol, Linalool, Xanthan Gum, Hydrolised Milk Protein, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Magnesium Stearate, Guar Gum, Alcohol, Rosa Canina Extract

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

cistilne robcke sem kupila zato, ker se mi zdijo zelo prakticni za obcasno uporabo, predvsem kadar nisem doma.

Embalaza je mehka, plastnicna, v primerjavi z ostalimi cistilnimi robcki dokaj majhna, tako da gre lepo tudi v torbico. V vrecki je 25 robckoc, odpiranje je klasicno za taksno embalazo (lepljiva folija, ki jo odstranimo, robcek potegnemo ven in ponovno zapremo).

Robcki imajo izredno mocan vonj (podoben kot mleko in tonik iz iste linije ampak se mocnejsi), kar me sicer malo moti, vendar se hitro navadis. So dokaj veliki, izredno mehki in nezni do koze, dobro navlazeni in svojo nalogo opravijo odlicno.

En robcek zadostuje za odstranjevanje MUpa s celotnega obraza in oci, tudi ob ˝tezjem˝ MUpu, dobro odstranijo tako puder kot sencila in maskaro, brez posebnega drgnjenja.

Uporabljam jih tudi na predelu okoli oci in na sreco mi oci ne drazijo niti me po uporabi ne pecejo, kar je zame velik plus, saj sem glede tega kar obcutljiva.

Moje mesane koze mi po uporabi nic ne zateguje, vedno pa uporabim se tonik (essential care) in kremo po potrebi.

Robckov ne uporabljam vsak dan ampak zgolj takrat, kadar sem kje na poti in za ta namen so super, ceprav imajo (pre)mocan vonj.

Cena je malo pod 2€, kar je za 25 robckov malo, zato bom nakup zagotovo ponovila, saj gre zaenkrat a najboljse cistilne robcke kar sem jih preizkusila, so zares ucinkoviti, le malo premocan vonj imajo.

Priporocam!

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Te robčke sem si kupila nekaj časa nazaj, ker sem veliko potovala in sem hotela imeti vedno nekaj pri roki, da si osvežim obraz in na hitro očistim MU. Robček dobro osveži obraz in očisti MU. Koža je po uporabi očiščena in mehka. Por mi ne mašiin ne zateguje kože. Ne draži mi oči. Vonj je kar močen in meni neprijeten. Embalaža je majhna, zato je zelo pripočna za prenašanje tudi v torbici. Cena je ugodna. Moji suhi koži odgovarja in zato sem pripravljena prezreti neprijeten vonj. Nakup bom ponovila. :thumbsup:

4/5

Robčke sem kupila predvsem zaradi tega, da k lubiju ne nosim polno torbo kozmetike. Ker vedno kupujem druge, sem kupila tudi te Alverde robčke. Robčki so pakirani v majhni lični embalaži, cena okoli 2€, niti ni pretirana. Ko uporabimo en robček, lahko embalažo spet zapremo.

Prvo kar me je zmotilo pri teh robčkih je vonj, saj ga nikakor ne prebavljam, zato sem jih res nerada uporabljala. Za odstranjevanje MU-ja so se izkazali za zelo dobre, 1 robček zadostuje za odstranjevanje ličil z mojega obraza. Kožo sicer prijetno navlaži in osveži. Oči me po njih ne pečejo, saj si ponavadi z njimi odstranim tudi maskaro. Po odstranjevanju make upa vedno uporabim še tonik in nanesem kremo. Nakupa verjetno ne bom ponovila zaradi vonja.

3/5 – Zaradi vonja.

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Kljub temu, da je alkohol in eterično olje bolj proti koncu, mene po teh robčki peče. Ni tak hudo pekoč občutek, ampak dražeč in zoprn. Kupila sem jih prvič in nakupa ravnozaradi tega ne bom ponovila. Sicer se mi zdijo praktični in sestavinsko ok.

2/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Ker sem imela tudi mleko za odstranjevanje make upa, sem kasneje kupila še robčke.
    V embalaži, ki stane 2€ je 25 robčkov, embalaža je srednje velikosti (super za v torbico), zapre se z lepljivo folijo, ki kar drži, pri zadnjih uporabah pa že malo popusti..
    Uporabljam jih občasno, na poti ali kadar imam bolj malo pudra na sebi in samo maskaro. Dobro očisti celoten make up, nekajkrat sem ga preizkusila tudi z večjo količino, pa je šlo dol vse samo z enim robčkom.
    Vonj je bljaaaak. Tako je močan, da ne vem če je komu to všeč.
    Moti me, ker vsebuje alkohol in zato ga ne bom ponovno kupila ( sem opazila malo prepozno, pa še bolj na koncu je napisan).
    Oči mi ne draži, nič ne pečejo, je tudi zelo mehak in ni treba drgniti za odstranitev make upa.
    Po uporabi je koža navlažena in občutek svež.
    Če bi bil vonj milejši ali drug bi jih z veseljem še kupila tako pa ne.
    3/5.

Profile photo of Dasha
    Dasha
    Član

Ravno danes sem jih kupila, glede na vse so kar vredu (po prvi uporabi) moti me edino OGABEN VONJ in to da vsebujejo alkohol, oči so me rahlo pekle. Ne bom jih več kupila in vrjetno še tega paketka ne bom porabila do konca, če bo res nuja dokler si ne kupim drugih!

Profile photo of freakica
    freakica
    Član

Jaz sem jih kupila že nekaj časa nazaj a jih ne priporočam…. mene osebno je cel obraz pekel ko hudič ko sem si ga z njimi očistila…. nevem kaj je biu razlog in tudi nikoli več nisem poskusila…

Profile photo of ghostopera
    ghostopera
    Član

Jaz sem pa zelo zadovoljna s temi robčki, hitro odstranijo make up, ne pečejo, pustijo čisto kožo in mene vonj ne moti. Pa so še poceni, sem že kupila drug paketek. :cheer:

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico