ALVERDE – Braun Shampoo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi ALVERDE – Braun Shampoo

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Alverde šampon za rjave lase oreh in maroni.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ker sem do sedaj bila nad večino Alverde šamponov navdušena sem se odločila, da preizkusim tudi tega, ki bi naj bil za rjave lase.

Moji lasje so naravno rjavi, pobarvani pa na rjavo-rdečo. Imam srednje kratke lase, kratek paž in se mi zelo hitro mastijo. Perem si jih vsak drugi dan.

Ta šampon je gelaste in precej goste strukture. Je rjave barve in meni zelo diši. Vonj ima po orehih.
    Zdaj ga uporabljam že kar nekaj časa (prva flaška gre proti koncu) in se mi zdi, da mi je naredil malce prhljaja. :(
    Drugače sem z njim zadovoljna, lase naredi mehke in se ne zmastijo preveč hitro. No, kakšnega čudeža proti mastenju pa tudi ni za pričakovati.

Obvezno moram uporabiti še balzam, ker drugače so lasje precej trdi in jih je nemogoče oblikovati ali razčesati.
    Nakup bom še ponovila in ga priporočam.

Splošna ocena: 3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico