ALVERDE – Augen Make-up Entferner Calendula

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Odstranjevalci ličil okrog oči ALVERDE – Augen Make-up Entferner Calendula

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Casandra Casandra 4 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Fotografijo je prispevala elchy
    Nove sestavine, julij 2010:
    Fotografijo je prispevala *Fleur*

Sestavine:
    aqua, alcohol, glycerin, glyceryl stearate citrate, cetearyl alcohol, vitis vinifera seed oil, glycine soja oil, myristyl myristate, parfum, cera alba, elaeis guineensis oil, simmondsia chinensis seed oil, xanthan gum, sodium citrate, euphrasia officinalis extract, calendula officinalis flower extract, citric acid, lecithin, ascorbyl palmitate, tocopherol, hydrogenated palm glycerides citrate, imonene, linalool, citral, geraniol

Opis od proizvajalca:
    Odstranjevalec očesnih ličil z ognjičem. Natančno in nežno odstrani vodotopna očesna ličila.

Sestavinsko mnenje by Nina:
    Alkohol na drugem mestu v izdelku za okrog oči je no-no. Plus še parfum in dišave. Glede na sestavine ne priporočam.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz sem tale odstranjevalec uporabljala kako leto ali dve nazaj in se mi je zdel kar v redu. Make up je solidno odstranil, ni zategoval kože okoli oči, le znalo je malo zapeči, če je prišel v stik z očmi

Ko sem odkrila prednosti penic in gelov, ki ves make up, od pudra do senčil in maskare, odstranijo v eni potezi in ne rabiš mleka za oči, mleka za obraz ipd. ipd. sem tale odstranjevalec popolnoma opustila. Sicer pa sem bila z njim zadovoljna, ker mi je maskaro odstranil bolje kot katerikoli drug.

sestavine so spremenili – moja ocena velja za staro verzijo brez alkohola

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Jaz imam doma tistega, ki ima take sestavine kot jih je zapisala Amisa – torej z alkoholom :veryangry: .
    Sicer sem zelo zadovoljna s tem odstranjevalcem. Maskaro super odstrani, pa tudi pečejo me ne oči.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz sem imela mini izvedbo. Kupila, ker bo kao fajn za potovanje. Seveda nisem pogledal sestavin… napaka… pridem na potovanje in ugotovim, da vsebuje alkohol… ma, nisem upala tole na oči dat… tudi jaz sem ga pred kakšne pol leta kupila… očitno so res sestavine spremenili.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Kupila sem ga predvsem zato, ker vsebuje ognjič in ker je kremni odstanjevalec. Seveda nisem v trgovini pogledala sestavin. :mistake: Nekajkrat sem ga uporabila, preden sem ugotovila, da vsebuje alkohol.

Drugače očesni MU kar dobro odstrani. Parkrat je treba drgnit. Oči mi ni dražil. Embalaža je priročna za prenašanje in doziranje. Vsebina je 100ml. Koliko je cena, se žal ne spomnim. Nakupa ne bom ponovila.

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

S tole izboljšano recepturo si nisem v prijateljskih odnosih.
    Na učkah peče kar precej, ampak imam zelo občutljive. Pa sem si rekla, no prav, bom pa puder odstranjevala s tem.

In sem poskusila samo na čelu. Rezultat – rdeča koža in nekako se je ”napihnila” in je bila videti vneta, da ne omenjam zategovanja. Pa nisem uporabila nobene vode.

Tako da imam s tem odstranjevalcem same boleče izkušnje.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tale odstranjevalec sem kupila zelo na hitro na poti na morje, tako da nisem čekirala sestavin, ampak sem izbirala bolj na slepo.

Embalaža je majhna in zelo priročna, meni je všeč. Doziranje je zelo enostavno.

Moje izkušnje z odstranjevalcem so super, kljub alkoholu ki ga vsebuje. Ker sem na morju swatchala senčke na očeh, sem si MU odstranjevala tudi do desetkrat dnevno. Tale odstranjevalec se je izkazal za odličnega. MU odstrani zelo nežno in hitro, na koži pa pusti svež občutek. Najbolj me je navdušilo, da na trepalnicah ne pusti filma kot veliko drugih, tako da sem lahko takoj po odstranjevanju MU na novo nanesla maskaro. Kljub zelo intenzivni uporabi nisem imela nikakršnih posledic, koža se mi ni sušila.

Moja ocena je 5/5, nakup bom definitivno še ponovila.

Profile photo of Elle
    Elle
    Član

Ta izdelek uporabljam kakšno leto. Kupila sem ga zaradi dobrih ocen in nizke cene.

Všeč mi je, da lepo očisti maskaro in ostali očesni make up, ne izsušuje in ne naredi mastnega filma. Moram priznati, da sama nimam izkušenj s tem, da bi me pekle oči, če bi mi pomotoma zašel v oči.

Embalaža je priročna, spet na poklopec, enostavno doziranje.

Sama sem navdušena nad njim in zagotovo ga bom še uporabljala.

Ocena: 5/5

Profile photo of Casandra
    Casandra
    Član

Kupila sem ga že ene 3x, zaenkrat mi je ok. Oči ne peče, okoli oči koža je v redu, odstrani make-up tudi kar dobro. Res da sestavinsko ni najboljši, je pa za ceno 3e kar ok, tako da bi ga priporočala vsem ki niso zahtevni uporabniki, oziroma jih ne moti alkohol v sestavinah.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico