ALIMA PURE – Eyeshadows

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ALIMA PURE – Eyeshadows

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ALIMA PURE – Eyeshadows

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sencke sem dobila kot sample, tako da ne bi vedela kaksna je redna cena normalnih senck v prodaji (moje so bili iz LE).

Moje sencke so vecinoma vse shimraste, torej malce tezje za nanasat. Tudi niso toliko pigmentirane, zato so primerne za vsakdanjo uporabo (natural make up).

Vecinoma jih uporabljam suhe cez primer (CS Eye Poxy), kaj ti moker nanos je z njimi dokaj problematicen.
    Pri le temu se sencke sipajo in odpadajo blescice.

Zdrzijo kar nekaj ur nosenja, toda brez podlage hitro zbledijo. Je pa plus, ker jih tezko porabis ce imas vec kakor dve sencki.

Sencke same po sebi niso slabe, toda sem imela ze boljse, sploh ker so te sencke strasno shimraste. Shimer se sicer ne cuti ker ni tako zelo velik, toda dovolj da ustvari disko efekt na soncu.

Mislim da spadajo nekako v povprecje mineralnih senck, toda glede na to da so moje iz dveh setkov je cena naravnost genialna (25$ za 10g velike sencke).

3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico