AKAMUTI – Sundried Green Clay

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske AKAMUTI – Sundried Green Clay

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of UG84 UG84 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    sundried green clay

Opis izdelka:
    Na soncu, naravno posušena zelena glina ohranja vse svoje lastnosti kot tudi mineralne primesi. Zaradi svoje vpojne značilosti je primerna za obrazne maske saj pri sušenju na koži veže nečiste delce in ostale škodljive snovi.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

To masko uporabljam zelo redko, ampak si včasih zaželim bolj globinskega čiščenja kože.

Maska je v obliki praška, ki si ga sami zmešamo. Naj bi se mešala z hidrolatom, ampak jaz sem jo mešala kar z navadno vodo in z zelenim čajem. V kompletu sem jo dobila z vrtničnim hidrolatom, z njim pa je ne mešam ker mi obupno smrdi :S

Meša se v razmerju 1 čajna žlička gline, z 2 čajnima žličkama tekočine, da dobimo lepo mazljivo pasto, ki jo na obrazu pustimo 15-20 minut.

Ko se maska na obraz strjuje, se prav čuti kako zateguje kožo. Je zelene barve zato lahko z njo strašite nedolžne domače ali sosede :D

Po spiranju je koža lepo mehka, ampak je nujna uporaba tonika in vlažilne kreme, saj mene drugače začne zategovat. Priporočam jo za tiste ki imate bolj nastno kožo.

Embalaža je kovinska posodica z pokrovom na navoj. Priročna je za doziranje z žličko.
    Cena se mi prav tako ne zdi pretirana, saj se je ne uporablja vsak dan.

5/5

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Kljub številnim pohvalam na spletu jaz nad tole masko nisem bila tako navdušena, saj nisem opazila nobenih sprememb na koži. Vonj je smotan, vendar to ni bistveno. Malce zamudno je, da moraš vedno znova pripravit masko, toda bolj kot to me je zmotilo dejstvo da moji koži ni naredila nič – ni ji ne škodila, niti ni pustila nobenih vidnih pozitivnih učinkov. Zaradi tega je ne bom več kupila, ker se mi zdi odveč.

2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico