AKAMUTI – Rose Water

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki AKAMUTI – Rose Water

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of UG84 UG84 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    rosa damascena

Opis izdelka:
    Hidrolat ekološko pridelane damaščanske vrtnice dobrodejno vpliva na kožo, jo očisti in osveži ter uravnava njen pH. Učinkovit je pri lajšanju in preprečevanju različnih kožnih sprememb kože. Hladi in blaži kožo po depilaciji in britju, lahko pa ga uporabiti za odstranjevanje zadnjih sledi ličil.

Sestavinsko mnenje by Nina:
    Ena sestavina, kar pomeni, da ni kaj preveč za komentirati. Upam, da zdrži brez konzervansa do roka uporabe. Verjetno dober za vse, ki so vam pri srcu vrtnice.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Tale tonik sem kupila v kompletu z zeleno glino, in sem ga uporaljala za mešanje z njo.

Tudi samostojno, sicer kožo lepo navlaži, ampak pri meni trenutno sameva, saj je meni zelo močnega neprijetnega vonja po vrtnicah. Tudi glino si zato raje mešam z vodo.

Mislim da ne bom niti več posegla po njem, tako da se tudi ponoven nakup ne bo zgodil.

Ocena: 2/5

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Očitno je meni vonj po vrtnicah prijeten, ker me ni motil. Bolj kot to me je zmotilo dejstvo, da je morda pa le premalo, saj gre v bistvu bolj kot ne za vodico. Jaz ga ravno zato nisem več kupila.

3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico