AKAMUTI – Golden Jojoba Oil

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Serumi, olja, posebna nega AKAMUTI – Golden Jojoba Oil

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 5 let, 12 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Jojobino olje je bogat vir vitamina E, preprečuje nastanek gub in povečuje elastičnost, kožo nahrani ter navlaži. Deluje blagodejno, zaradi svoje voskaste sestave kožo zaščiti in krepi njeno vitalnost. Primerno je tudi za nego suhih in poškodovanih lasnih konic.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

To je moje prvo jojobino olje zato ga ne morem primerjati z drugimi, ampak meni super odgovarja :thumbsup:

Najprej sem bila malo skeptična ker je le olje in sem se bala da mi bo zabasalo pore in povzročilo mozolje, ampak je ravno obratno. Jaz ga vglavnem uporabljam okoli oči in tam kjer je koža bolj suha, včasih pa si ga dam tudi čez cel obraz. Po njem skoraj ni potrebno uporabiti kreme.
    Probala sem ga tudi na lasnih konich in jih je lepo nahranil.

V kožo se hitro vpije, jo nahrani, navlaži in jo naredi mehko. Meni ima malce nenavaden vonj ampak ni vsiljiv. Je zlato rumene barve in ni pregosto.

Shranjen je v stekleni steklenički, ki ima veliko odprtino zato je zelo nepraktično za doziranje, saj se ga hitro izlije preveč. Problem sem rešila tako da namočeno vatico nanj prislonim in potem z njo namažem obraz.

Ocena:4/5 (nižja ocena je le zaradi neprakrične embalaže)

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

To olje sem kupila lansko leto in je stalnica na moji polički. Olje je krasno, brez vonja, se lepo maže in hitro vpije. Kožo naredi mehko, svilnato. Uporabljam ga predvsem v zimskih časih ali ob vetrovnem vremenu, oz. ko rabim razvajanje. Zelo dobro dene tudi koži okrog oči. Toplo priporočam, saj ne maši por, čeprav imam le te razširjenje in se zelo rade mašijo.

Kljub nepraktični emablaži mu prisojam oceno 5.
    Sama sem si nekaj olja prelila v prazno stekleničko na pumpico….

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Olje sem si kupila po tem ko nisem več vedela kaj bi mi lahko pomagalo pri dehidrirani koži..
    Vendar vseeno olja ne uporabljam več vsakodnevno za obraz, vendar le tu in tam. Kožo lepo nahrani, se hitro vpije in meni ne maši por.
    Uporabljam ga tudi za nego po telesu, in za to mi resnično odgovraja, sploh zaradi dobre vpojnosti- ne maram da je koža mastna predolgo časa..

edino kar me moti je embalaža v kateri je, saj je popolnoma nepraktična, zato sem si v lekarni za boljše doziranje kupila kapalko.

ocena 4/5

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Jojobino olje od Akamutija je super, embalaža pa bolj poden. Ne maram teh kovinskih zamaškov, ki so ne le nerodni, ampak puščajo za seboj kovinsko sled, poleg teg aje doziranje zaradi velike odprtine precej zoprno.

Embalažo na stran, gre za kvalitetno olje, ki pa je meni zdaj pozimi premalo in sem ga zamenjala z olivno/arganovo mešanico. Ni mi povzročil mozoljčkov ali zamašil por, tako da ga priporočam.

5/5

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jojobino olje je res en mali čudež. Jaz ga imam vedno na zalogi in ga uporabljam po potrebi – za obraz in telo. Por mi ne maši, le izredno suho kožo spravi v red. Sama imam težave z isušeno povrhnjico, ki pa jih z jojoba oljem uspešno rešujem.

Akamutijevo jojoba olje ima vonj, ampak res komajda zaznaven. Fajn ga je vmasirat v vlažno kožo, ker se tako lepše vpije in bolje nahrani.

Embalaža je res katastrofa…steklenička z veliko luknjo…meni se vedno vlije preveč, tako da sem si v Sanolaborju kupila flaško s kapalko in ga pač prelivam tja not.

Zaradi embalaže samo 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico