Afrodita

Ta tema vsebuje 25 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 2 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Zadnje čase se precej pojavljajo reklame in članki o Afroditinih različnih linijah. Ponujajo precej novosti. Imajo tudi spletno prodajo.
    Zanima me, koliko kaj ve uporabljate izdelke te slovenske znamke. Sama bi z veseljem uporabljala čim več (tudi) kozmetičnih izdelkov slovenskih proizvajalcve in podpirala njihov trud (npr. Subrina).
    Mika me poskusiti kakšno kremo za obraz, serum, tonik, čistilo … Pa ne poznam drugega kot čistilno peno, s katero sem bila zelo zadovoljna.
    Malo me moti, ker na spletni strani nimajo zapisanih INCI sestavin, ampak le “glavne aktivne sestavine”.

Vaše morebitne izkušnje?

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Moja mami že nekaj časa uporablja Afroditino kremo za obraz in je zelo zadovoljna. Ko je začela imeti težave s suho kožo, sem ji dala nekaj testerjev od Green People kremic, pa razna olja je preizkusila, ampak ali niso bile dovolj hranljive, ali pa so se ji naredili nekakšni vodni mozoljčki. Po Afroditini pa ima lepo nahranjeno in navlaženo kožo, brez kakšnih drugih težav. Pozimi uporablja Natural Lift 24h Anti wrinkle cream (dry skin)- rdeče barve, poleti pa Natural Lift 24h Anti wrinkle cream marine collagen (normal-combination skin).
    Bi ti prepisala sestavine, ampak jih ni na posodici, škatlo je pa že vrgla. Drugače pa ona ne gleda sestavin, njej je bolj pomemben učinek. Sem gledala njihovo spletno stran, pa izgleda da bodo ukinili to linijo? Uf, tega ne bo ravno vesela.. :P

Profile photo of Amalthea
    Amalthea
    Udeleženec

Jaz imam trenutno kremo extra sensitive kamilično, ki je zelo mastna in primerna za pordelo in občutljivo kožo. Kupil mi jo je fant in seveda mi je bila sprva premastna, zdaj si jo pa dam res zelo malo in mi je učinek zelo všeč. Zjutraj se zbudim z lepo mehko kožo in brez rdečih flekov na licih.

Imam tudi njihovo matirno kremo Make it matt iz Young & Pure linije, ki si jo mažem samo po čelu in licih, ampak me ni čisto prepričala. Sicer ima lepo teksturo in lepo diši in res nekoliko matira, ampak, kaj pa vem…mogoče nimam dovolj mastne kože, da bi mi bila všeč.

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Afroditina salonska linija je baje zelo dobra in učinkovita z dobrimi sestavinami. Škoda, ker se je ne da tako dobit.

Všeč mi je njihovo SPA masažno olje in tušgel z istim vonjem (vonj je to die for :silly: ), ampak žal ne morem uporabljati redno, ker je oboje zelo parfumirano. Prav tako pozdravljam, da dajejo čedalje večji poudarek na to, da izdelki ne vsebujejo alkohola, silikonov, parafina, parabenov. Pohvalno. :thumbsup:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Meni so serumi v redu (sem imela Hydro prej, sedaj pa Mat, ker je bil ravno znižan), sem jih dodala negi ker nekako imam vse bolj suho kožo, ne vem, mogoče se mi tip kože spreminja :ermm:

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Meni je zelo všeč oljni tuš gel iz Spa linije, drugega pa ne poznam. Dolgo nazaj sem dobila kremo za obraz, ki mi je bila ful pretežka. Ostalega za nego obraza ne poznam, slišala sem, da imajo salonsko linijo, v kateri so menda dobri kislinski pilingi (brala o tem, ne pa sprobala).

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Punce, hvala vam :hug: .
    Bo očitno treba kaj preizkusiti in mogoče priti do salonske linije. Se moram obrniti na kak salon v bližini, ki uporablja Afrodito.
    Zagotovo pa bom v kratkem kupila peno za čiščenje, ker mi gre Sophyto h koncu.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz sem dve leti nazaj uporabljala njihov tonik iz Green Line, ki je vseboval hamamelis. Nekaj časa je bil zelo hvaljen, ne spomnim pa se točnega naziva. Bil je v redu.

Sedaj bi rada preiskusila njihove naslednje izdelke iz Clean phase:
    – čistilni gel
    – micelarno raztopino
    – tonik (ta je po moje isti kot je bil prej stari tonik) :yes:
    – tonik soft
    – čistilno peno
    – kremni piling

Če bo katera kaj uporabljala bom vesela mnenja. :silly:

Profile photo of Anamarija
    Anamarija
    Član

Green Line ni njihova kozmetika (če misliva isti – Lift Stimulative tonik :) ).

Mene od Afrodite zaenkrat ni še nič prepričalo, da bi ponovno kupila. Nazadnje sem imela tonik, čistilni gel in kremo (Make it beautiful) iz Young&Pure in mi ni nič odgovarjalo. Prav razdraženo kožo sem imela po mesecu uporabe in pojavilo se mi je ogromno mozoljev. Tonik je pustil lepljivo kožo. Na sploh se mi zdi, da se pri njih nobena krema/tonik ne vpije tako, kot bi se moral. Isto je z npr. vlažilno kremo z mandljem ali aloe vero.

Imela sem tudi od novih stvari oljni gel za tuširanje in losjon za telo jojoba, ampak mi je vonj sčasoma postal neznosen. En tak umeten vonj po kokosu je dobil. Vonji pri izdelkih za telo so bili do zdaj še vsi umetni in sladki.

Ne vem, nikoli nimam občutka pri njihovih izdelkih, da z njimi razvajam kožo, če razumete :))

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Uf, sem prava – jaz pa prepričana, da je to ena in ista znamka. :mistake: :lol1: Ja, tega sem mislila.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tudi mene ne prepričajo nekaj izdelki pa sem jih že kar nekaj stestirala.. Recimo kamilica naj bi bila za občutljivo kožo, brez parabenov, konzervansov, barvil, vsega, pa meni ful slabo kožo naredi. :(

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Meni je top njihova krema za roke Aroma rich care z karitejevim in kakavovim maslom :-) pa tudi acetoni in kreme proti celulitu niso bili slabi.

Kreme za obraz pa mi niso preveč všeč.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

@anamarija wrote:

Imela sem tudi od novih stvari oljni gel za tuširanje in losjon za telo jojoba, ampak mi je vonj sčasoma postal neznosen. En tak umeten vonj po kokosu je dobil. Vonji pri izdelkih za telo so bili do zdaj še vsi umetni in sladki.

Vonji so taki, da se jih ob stalni uporabi čisto prenaješ, ampak to se mi je zgodilo tudi pri L’occitanovem olju za prhanje.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Meni nova čistilna pena ni všeč – preveč parfumirana in močna. Mojemu, ki ima bolj mastno kožo, bolj ustreza.

Jaz sem si nekaj dni nazaj kupila hydra active koncentrat serum in mi je všeč. Zaenkrat kaže da mi ne bo mašil por, knock on wood :D

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico