Afrodita hlače

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Afrodita hlače

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Jih katera že ima? Ko sem prebirala po drugih forumih, so jih punce ful hvalile…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Mislim da ni tu fore v nicemer drugem kot v tem, da so zelo oprijete in posledicno hudicevo vroce, kar pomeni da odvajas vec vode kot sicer in to je to. Celulita pa sigurno ne topijo :thumbsup:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

če pomislimo kaj je eden od vzrokov za nastanek celulita-preveč oprijete hlače.
    Ni logike pri teh hlačah, če amisa drži da so oprijete.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

oprijete so ja, kot kaksne mocne pajkice so. Po mojem mnenju je skoda denarja oz. je cist vseeno ali obleces te hlace ali pa katerekoli mocnejse pajkice pod trenirko in gres laufat, voda se bo tako ali tako odvajala, celulita pa ne bo manj zaradi hlac ampak zaradi rekreacije :yes:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

amisa se strinjam.
    Isti učinek bo ali še boljši če se namažeš z kremo proti celulitu in zaviješ v prozorno folijo, lahko tisto ki jo imaš doma za živila in se greš rekreirat.

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

SEm jih imela, in so se mi po nekaj dneh strgale.
    Pa podpis na poste nad mano….rekreacija…in še x1000…pa se bo poznalo…vse drugo je lari fari… :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jaz sem jih mela..že dolgo nazaj – pa mislim da sem jih 2krat oblekla. Nisem se dobr počutla v njih. Meni se zdijo koristne v primeru, da se krema ali gel proti cellitu mogoče res boljše absorbira..in lahko malo povečajo sam učinek kreme/gela.

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Tudi jaz sem jih kupila že pred leti in nekaj časa pogosto uporabljala, ko sem šla teč. Kakšnih čudežev zaradi njih seveda ni bilo, pri celulitu pač pomaga samo oziroma predvsem vadba in primerna prehrana. So mi bile pa všeč, ker sem imela po vadbi zelo gladko kožo, pa že grele so me, ko sem pozimi tekla. Zdaj ne tečem več in jih tudi ne uporabljam.
    Priporočala bi jih samo tistim, ki jim ni škoda denarja za take hlače (nekega blaznega učinka teh hlač pač ni), drugače si pa raje kupite kar navadne pajkice/legice, ker so cenejše. :yes:

Je pa res, da nisem zraven uporabljala še njihovega gela (mogoče bi bili rezultati drugačni?), ampak uporabljam Weleda olje za celulit, ki se mi zdi da pomaga – zopet ne kar sam od sebe, temveč v kombinaciji z gibanjem/vadbo in samo masažo z oljem po stegnih. :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico