AFRODITA – Clean Phase Tonik

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki AFRODITA – Clean Phase Tonik

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

Sestavine:
    aqua, glycerin, PEG-40 hydrogenated castor oil, pentylene glycol, propylene glycol, sodium lactate, sodium PCA, glycine, fructose, urea, niacinamide, inositol, hamamelis virginiana extract, panthenol, parfum, tocopheryl acetate, allantoin, trideceth-9, PEG-5 ethylhexanoate, bisabolol, lactic acid, sodium benzoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, CI 47005, CI 42051

Opis izdelka:
    Tonik za obraz brez alkohola.

Sestavinsko mnenje by Nina:
    Na začetku se sestavine berejo solidno..brez alkota, nekaj dobirh sestavin za vlaženje in ožanje por. Kasneje se začne: konzervans, ki sprošča formaldehid, parabeni, barvila. Slabe do povprečne sestavine. Barvila nimajo prav nobene funkcije – razen za “marketinško sekcijo”.

Tonik sm kupila v DM. Poleg tonika sem dobila še gratis čistilno mleko iz iste linije. Cena je bila okoli 5€ (Cenovni bonbonček v DM). Embalaža je ista kot mleko, plastična flaška z luknjico za doziranje. Luknjica je ravno prav velika za natančno doziranje tonika na vatko. Je brez alkohola.

Tonik je rahlo obarvan in prijetno diši. Uporabljam ga redko, saj sm našla boljši tonik (Balea). Ko očistim obraz z mlekom ali gelom za odstranjevanje MU-ja, uporabim tonik, da odstranim še morebitne ostanke ličil. Koža je po uporabi navlažena in mehka. Hitro se posuši in ne pusti nobenega filma na obrazu. Imam mešano kožo, tonik mi ne dela nobenih težav z mozolji, ki se mi zelo radi delajo.

Tonika verjetno ne bom spet kupila.

4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico