AFRODITA – Aroma Nail Strengthener Cream

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov AFRODITA – Aroma Nail Strengthener Cream

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

AFRODITA – Aroma Nail Strengthener Cream

fotografijo je prispevala Tassa KLIK

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ker sem vedno v lovu za dobro kremico za nohte sem si nabavila tudi tole kremico.

Moji nohti so večinoma v precej ubogem stanju. :( Zelo mehki, hitro lomljivi, pogosto se tudi cepijo in plastijo.
    Trenutno sem si jih z ustrezno nego kar nekako spravila k sebi in so v boljšem stanju.
    Tudi ta kremica je prispevala svoj delež. :))

Nohte si namažem vsak večer in si kremo precej časa vtiram v nohte in obnohtno kožico.

Vonj ima poseben. Mene malo spominja na mentol.

Embalaža je majhen lonček s pokrovčkom. To se mi ravno ne zdi praktično in bi mi bilo bolj všeč, če bi bila v tubici.

Kreme je 30ml in če se z njo redno mažeš je poraba kar hitra. Cena je okrog 4€, kupila pa sem jo v Tuš drogeriji.

Nakup bom še ponovila in ga priporočam tudi drugim. :thumbsup:

Splošna ocena 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico