Adonia Leg tone – čudežni serum proti celulitu

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Adonia Leg tone – čudežni serum proti celulitu

Ta tema vsebuje 21 odgovorov, ima 13 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Ste že slišale za to? Kar sem brala ocene po netu, so vse navdušene nad rezultati… Kaj pravite?

http://www.adonialegtone.com/

http://vizita.si/clanek/novice/v-devetih-minutah-brez-celulita.html

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Madonca Tanja, a naročiva??? Sicer ga nimam ravno veliko, ampak bi pa bila raje brez njega…
    Pa če kupiš dve steklenički, ti tretjo podarijo…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

V 9 minutah je kemijsko in biološko nemogoče, da se maščoba raztopi..lahko je nekaj začasnega efekta od sestavin, ki kožo trenutno napnejo.

Dobro bi bilo videt še sestavine – in prav jezi me, da pri oglaševanju izdelkov, ki jih tako na veliko hvalijo, ne napišejo INCI sestavin, ki so osnova vsakega kozmetičnega izdelka…da vsaj vemo, kakšen čudež damo nase :P

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Mah pomoje je brezveze. Verjamem da se trenutno stanje izboljsa, samo prav zihr sem da ne traja, tako da skoda denarja, pa se blazno draga je. Bomo rajs malo bolj pridne in sportale, pa redna masaza, pa si za ta denar raje kaj drugega kupimo :thumbsup:
    Vsaj jaz tako razmisljam, seveda se pa vsak zase odloci :cool:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

kakšna je pa cena tega ‘čudeža’?
    to je dejansko nemogoče…9min :roll:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

mislim da je tam nekje 75€, nisem pa sigurna

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja sm vidla pol v unem članku. Eh, ena nategavščina spet…človk bi verjel da se po kakem mesecu redne uporabe pokažejo rezultati, tole z 9minutami je pa res prav nategavščina in norčevanja iz strank

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

no glede na to kako gre dobesedno za med tale kremica lahko pricakujemo da letos na plazi ne bo vec nobene s celulitom :roll: :naughty:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Tudi jaz mislim, da je vse to le velika nategavščina… :verymad:

Profile photo of adonia
    adonia
    Član

kupila Adonio…prvo bila razočarana ker ni delovala po 9 minutah…ampak po petih dneh sem bila popolnoma v šoku…DELUJE!!!!

Po 10. členu pravil foruma Ars Cosmetica je oglaševanje prepovedano (KLIK). Če želite s forumom sodelovati, lahko sporočite meni na zs ali na ars.cosmetica@gmail.com oz. ars.cosmetica@yahoo.com
    Nina

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Če pa to ni očitna reklama, še ime uporabnice je adonia. :moody2:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

adonia kaj mislis s tem da deluje? kaksni so ucinki? predvidevam da si zdaj brez celulita?

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

ko vidim takšen izdelek najprej pomislim kam vse potuje ta odvečna maščoba? sem se malce poglobila nekaj časa nazaj in ugotovila da v krvni obtok ker drugam ne more…pa se vam zdi to zdravo? poleg tega te kreme vsebujejo sestavine ki prodrejo globoko v kožo in posledično v telo, vprašajte se če bi te sestavine pojedle?

po mojem je najboljši recet telovadba in voda ter zdrava prehrana, rolanje dela čudeže :cheer:

je pa že res da je celulit neestetski ampak vsaka ženska ga ima vsaj malo tako da niste edine :wink1:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Pa je prišel tudi v Slovenijo… Ali ga bo katera preizkusila??

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Kaj , če bi nas več kupilo eno kremo, pa da probamo. Po devetih minutah bomo tako vse suhe in potem kreme ne potrebuješ več. :naughty:

Kaj čem potem sama s celo tubo. :roll:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico