A-DERMA – Dermalibour

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni A-DERMA – Dermalibour

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Beautylea Beautylea 5 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Beautylea
    Beautylea
    Član

A-derma zaščitna krema

Sestavine:
    Water, mineral Oil (parafinum liquidum), capriylic,hydrogenated vegetable oil, zinc oxide PEG-30 dipolyhydroxystearate, propylene glycol, avena sativa(oat) kernel flour(avena satvia kernel flour), PEG -22, dodecyl glycol copolymer, avena satvia (oat) kernel oil, copper sulfate, magnesium sulfate, zinc sulfate

Beautylea
    Član

Kremo sem si kupila za 11 eur v specializirani trgovini z naravno kozmetiko. Po nekajkratni uporabi so se mi rane na obrazu in suha koža popolnoma zacelili, krema je namenjena razdraženi in poškodovani koži, pomirja tudi pri zelo suhi koži.

Spominja me na učinek bepanten plusa, ker celi vse rane poleg tega pa še neguje to je njen PLUS.

Lahko se uporablja tudi pri dojenčkih ker na naravnih sestavinah in brez barvil in parfumov.

Vonj ima prijeten tako masten je na otip in se zmerno hitro razmaže…zelo malo ga uporabim saj je bogata krema.

Piše od spodaj še AVOINE RHEALBA ISSUE DE LAGRICULTURE BIOLOGIUQE/RHEALBA OAT FROM ORGANIC AGRICLTURE! Ne vem pa če to pomeni da je organska kozmetika ali se razume kot da je ta sestavine organska samo…

Beautylea
    Član

Dermalibour krema-( modra) namenjena je negi razdražene kože tako kot (zelena) dermalibour krema le razlika je v tem da je na embalaži napis: Posebna nega za predel pod pleničko.
    Krema je namenjena torej otroški koži ampak jo uporabljam za odraslo tudi :)

Pomaga pri kožnih infekcijah, suhi koži hkrati pa pomirja in kar je zame najbolj pomembno ne pušča mastnega filma čeprav je kar precej gosta krema.

Odlična je tudi ta različica:) Kupila sem jo v lekarni prb. za 11 eur. Vsebina: 50 ml.

ocena: 5/5 :sendlove:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico